Спирт және спирт-арақ өнiмдерiн өндiру бойынша кәсiпорындардың қызметiн және жекешелендiрiлуiн жақсарту жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 26 қаңтар N 109
"Жекешелендiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 23 желтоқсандағы Заң күшi бар Жарлығына сәйкес, 1995 жылғы 6 қыркүйектегi N 26/95 және 1995 жылғы 3 қазандағы N 30/95 кәсiпорындарды басқару құқығына арналған контрактiлерге орай, "Акцепт" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi өз мiндеттемелерiн толық көлемде орындап отырғанын ескерiп, Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi:
"Тараз" акционерлiк қоғамының аумағында орналасқан және онымен бiрыңғай технологиялық кешендi құрайтын арақ құю цехын "Тараз" акционерлiк қоғамының жарғы қорына енгiзсiн.
"Тараз", "Талғар-спирт", "Айдабол спирт заводы", "Шарап" акционерлiк қоғамдары жарғы қорының акцияларын 39 проценттен сату үшiн Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне берсiн.
2. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi жоғарыда аталған акционерлiк қоғамдардың жарғы қорының акцияларын 39 проценттен "Акцепт" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiне - фирма басқарушысына сатуды жүзеге асырсын.
3. "Акцепт" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi республика бюджетiне төлеген ақша қаражаты (бонусы) сатып алынған акцияларға төленген сома ретiнде есепке алынсын.
4. "Жамбыл спирт-арақ өндiрiстiк-сауда бiрлестiгiнiң шаруашылық жүргiзуiндегi мүлiктi баланстан балансқа беру туралы" Жамбыл облысы әкiмiнiң 1995 жылғы тамыздағы N 117 қаулысының күшi жойылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

O мерах по улучшению деятельности и приватизации предприятий по производству спирта и спиртоводочных изделий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 1996 г. N 109
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 23 декабря 1995 г. U952721_ "О приватизации", согласно контрактам на право управления предприятиями N 26/95 от 6 сентября 1995 года и N 30/95 от 3 октября 1995 года, учитывая, что товарищество с ограниченной ответственностью "Акцепт" в полном объеме выполняет свои обязательства, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом:
включить в уставный фонд акционерного общества "Тараз" цех по розливу водки, находящийся на территории акционерного общества "Тараз" и составляющий с ним единый технологический комплекс;
передать Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации для продажи по 39 процентов акций от уставных фондов акционерных обществ "Тараз", "Талгар-спирт", "Айдабулский спиртзавод", "Шарап".
2. Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации осуществить продажу управляющей фирме - товариществу с ограниченной ответственностью "Акцепт" по 39 процентов акций от уставных фондов вышеперечисленных акционерных обществ.
3. Произвести зачет оплаченных денежных средств (бонуса) товариществом с ограниченной ответственностью "Акцепт" в бюджет республики в счет суммы оплаты приобретаемых акций.
4. Отменить постановление Главы Жамбылской областной администрации от 1 августа 1995 г. M 117 "О передаче с баланса на баланс имущества, находящегося в хозяйственном ведении Жамбылского спиртоводочного производственно-торгового объединения".
Премьер-Министр
Республики Казахстан