Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1807 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 5 ақпан N 147. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.18. N 1547 қаулысымен. ~P961547
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Экономика Министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1807 қаулысына мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
4-тармақтағы "5" саны "8" санымен алмастырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1807
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 1996 г. N 147. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 18 декабря 1996 г. N 1547 ~P961547.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1807 "Вопросы Министерства экономики Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 4 цифру "5" заменить цифрой "8".
Премьер-Министр
Республики Казахстан