Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 28 қарашадағы N 1600 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 12 ақпандағы N 188. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Зейнетақы қорына қаржы жинауды жақсарту және зейнетақылар мен жәрдемақылардың төленуiн қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 28 қарашадағы N 1600 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 36, 467-құжат) мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
2-тармақтың төртiншi абзацындағы "1996 жылдың 14 ақпанына дейiн" сөздерi "1996 жылдың 1 наурызына дейiн" сөздерiмен алмастырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 1995 г. N 1600
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 1996 г. N 188. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 1995 г. N 1600 P951600_  "О мерах по улучшению сборов средств в Пенсионный фонд Республики Казахстан и обеспечению выплат пенсий и пособий" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 36, ст. 467) следующее изменение:
в абзаце четвертом пункта 2 слова "до 1 февраля 1996 года" заменить словами "до 1 марта 1996 года".
Премьер-Министр
Республики Казахстан