Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 31 тамыздағы N 1208 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 12 ақпан N 191. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1999.01.07. N 10 қаулысымен. ~P990010
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiсiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 31 тамыздағы N 1208 P961208_ қаулысына мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкi басқармасының құрамына Қазақстан Республикасының Экономика министрi Ө.Е.Шөкеев енгiзiлсiн;
аталған банк басқармасының құрамынан А.А.Тiлеубердин шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 августа 1995 г. N 1208
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 1996 г. N 191. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 7 января 1999 г. N 10 ~P990010.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в приложение к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 августа 1995 г. N 1208 P951208_ "Вопросы государственного Экспортно-импортного банка Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Правления Экспортно-импортного банка Республики Казахстан Шукеева У.Е. - Министра экономики Республики Казахстан;
вывести из состава Правления указанного банка Тлеубердина А.А.
Премьер-Министр
Республики Казахстан