Тауар биржалары жөнiндегi республикалық комиссия құрамына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 14 ақпан N 197. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 13 сәуірдегі N 570 қаулысымен. ~P000570
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Тауар биржалары жөнiндегi республикалық комиссия туралы, тауар
биржаларын лицензиялау туралы Ережелердi және Тауар биржалары
жөнiндегi республикалық комиссия құрамын бекiту туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 30 мамырдағы N 755
P950755_
қаулысымен бекiтiлген Тауар биржалары жөнiндегi
республикалық комиссия құрамына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1995 ж., N 19, 216-бап) мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
1. Мыналар:
Горяинов А.В.       - Қазақстан Республикасы қаржы министрлiгi
жанындағы Қаржы-валюта бақылау комитетi
төрағасының бiрiншi орынбасары
Мұхамеджанов Н.Ғ.   - Қазақстан Республикасы Экономика
министрлiгi Шағын және орта бизнестi,
нарықтың инфрақұрылымын дамыту
басқармасының бастығы енгiзiлсiн.
2. Тауар биржалары жөнiндегi республикалық комиссия құрамынан
С.М. Мыңбаев, Х.А. Оспанов, М.Е. Тоқанов, Н.Е. Бектемiсовтар шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в состав Республиканской комиссии по товарным биржам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 1996 г. N 197. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 13 апреля 2000 г. N 570 ~P000570
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в состав Республиканской комиссии по товарным биржам, утвержденный постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 мая 1995 г. N 755 P950755_ "Об утверждении Положений о Республиканской комиссии по товарным биржам, о лицензировании товарных бирж и состава Республиканской комиссии по товарным биржам" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 19, ст. 216), следующие изменения:
1. Ввести:
Горяинова А.В. - первого заместителя Председателя Комитета финансово-валютного контроля при Министерстве финансов Республики Казахстан;
Мухамеджанова Н.Г. - начальника Управления развития малого и среднего бизнеса, инфраструктуры рынка Министерства экономики Республики Казахстан.
2. Вывести из состава Республиканской комиссии по товарным биржам Мынбаева С.М., Оспанова Х.А., Токанова М.Е., Бектемисова Н.Б.
Премьер-Министр
Республики Казахстан