Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қазақстан Республикасы Орталық атқарушы органдарының алқаларын бекiту мәселелерi жөнiндегi кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 21 ақпан N 219
"Қазақстан Республикасының Үкiметi туралы" Қазақстан
Республикасы Президентiнiң Конституциялық заң күшi бар Жарлығының
22-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасының
Үкiметi шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 21 ақпандағы
N 219 қаулысына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
1. "Қазақ ССР Халыққа бiлiм беру министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақ ССР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 16 тамыздағы қаулысы.
2. "А.И. Калинин және Ө.Қ. Болсамбеков жж. туралы" Қазақ ССР Министрлер Кеңесiнiң 1989 жылғы 3 мамырдағы N 149 қаулысы.
3. "Қазақ ССР Әдiлет министрлiгi және Қазақ ССР Iшкi iстер министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақ ССР Министрлер Кеңесiнiң 1989 жылғы 15 желтоқсандағы N 400 қаулысы.
4. "Б.Ш. Тұрарбеков және Е.А. Қожақов жж. туралы" Қазақ ССР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 8 сәуiрдегi N 230 қаулысы.
5. "Қазақ ССР Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақ ССР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 11 шiлдедегi N 418 қаулысы.
6. "Қазақ ССР Ауыл шаруашылығы және азық-түлiк министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақ ССР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 26 қарашадағы қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 29 сәуiрдегi N 397 қаулысы.
8. "Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 17 тамыздағы N 680 қаулысы.
9. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Геодезия және картография бас басқармасының алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 18 тамыздағы N 680 қаулысы.
10. "Қ.Н. Нұрахметов туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 16 қыркүйектегi N 772 қаулысы.
11. "Ә.Н. Исабаев және С.С. Күзденбаев туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 9 қарашадағы N 947 қаулысы.
12. "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 11 желтоқсандағы N 1045 қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросам утверждения коллегий центральных исполнительных органов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 1996 г. N 219
В соответствии со статьей 22 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Конституционного закона, Z952688_ "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившими силу решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 1996 г. N 219
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 16 августа 1988 г. N 406 "О членах коллегии Министерства народного образования Казахской ССР".
2. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 3 мая 1989 г. N 149 "О тт. Калинине А.И. и Болсамбекове У.К.".
3. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 15 декабря 1989 г. N 400 "О членах коллегий Министерства юстиции Казахской ССР и Министерства внутренних дел Казахской ССР".
4. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 8 апреля 1991 г. N 230 "О тт. Турарбекове Б.Ш. и Кожакове А.Е.".
5. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 11 июля 1991 г. N 418 "О членах коллегии Государственного комитета Казахской ССР по статистике и анализу".
6. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 26 ноября 1991 г. N 735 "О членах коллегии Министерства сельского хозяйства и продовольствия Казахской ССР".
7. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 апреля 1992 г. N 397 "О членах коллегии Министерства экологии и биоресурсов Республики Казахстан".
8. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 августа 1992 г. N 680 "О членах коллегии Министерства культуры Республики Казахстан".
9. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 августа 1992 г. N 696 "О членах коллегии Главного управления геодезии и картографии при Кабинете Министров Республики Казахстан".
10. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 сентября 1992 г. N 772 "О Нурахметове К.Н.".
11. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 ноября 1992 г. N 947 "Об Исабаеве А.Н. и Кузденбаеве С.С.".
12. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 декабря 1992 г. N 1045 "О членах коллегии Министерства иностранных дел Республики Казахстан".

13. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 18 қаңтардағы N 40 қаулысы.
14. "Б.Г. Ковалев, Ф.И. Мамычев, Е.О. Омаров, В.В. Шавернев туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер кабинетiнiң 1993 жылғы 23 ақпандағы N 135 қаулысы.
15. "Қазақстан Республикасы Ғылым және жаңа технологиялар министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 5 наурыздағы N 171 қаулысы.
16. "Қазақстан Республикасы Экономика министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 8 сәуiрдегi N 287 қаулысы.
17. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер кабинетiнiң 1993 жылғы 25 маусымдағы N 543 қаулысы.
18. "Ш.Ә. Дауранов, О.А. Марзилович туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 17 тамыздағы N 710 қаулысы.
19. "Б.Ә. Есенжолов, Ж.Н. Әбiшев туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 2 қыркүйектегi N 772 қаулысы.
20. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 7 қыркүйектегi N 883 қаулысы.
21. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң кадр мәселелерi" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 18 қаңтардағы N 77 қаулысы.
22. "Қазақстан Республикасы Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 қаңтардағы N 90 қаулысы.
23. "Ә.Ә. Османова туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 26 қаңтардағы N 98 қаулысы.
24. "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 26 қаңтардағы N 99 қаулысы.
25. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 8 ақпандағы N 151 қаулысы.
26. "Қазақстан Республикасы Жастар iсi, туризм және спорт министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 5 наурыздағы N 246 қаулысы.
27. "Т.М. Жантикин, С.В. Кречетов туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 5 наурыздағы N 247 қаулысы.
28. "Ә.Қ. Ахметов, Т.Қ. Бабланов туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 9 наурыздағы N 255 қаулысы.

13. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 января 1993 г. N 40 "О членах коллегии Министерства финансов Республики Казахстан".
14. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 февраля 1993 г. N 135 "О Ковалеве Б.Г., Мамычеве Ф.И., Омарове Е.О., Шаверневе В.В.".
15. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 марта 1993 г. N 171 "О членах коллегии Министерства науки и новых технологий Республики Казахстан".
16. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 апреля 1993 г. N 287 "О членах коллегии Министерства экономики Республики Казахстан".
17. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 июня 1993 г. N 543 "О членах коллегии Государственного комитета Республики Казахстан по государственному имуществу".
18. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 августа 1993 г. N 710 "О Дауранове Ш.А., Марзилович О.А.".
19. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 сентября 1993 г. N 772 "Об Исенжулове Б.А., Абишеве Д.Н.".
20. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 сентября 1993 г. N 833 "О членах коллегии Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
21. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 января 1994 г. N 77 "Кадровые вопросы Государственного комитета Республики Казахстан по государственному имуществу".
22. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 января 1994 г. N 90 "О членах коллегии Министерства строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан".
23. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 января 1994 г. N 98 "Об Османовой А.А.".
24. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 января 1994 г. N 99 "О членах коллегии Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
25. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 февраля 1994 г. N 151 "О членах коллегии Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации при Кабинете Министров Республики Казахстан".
26. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 марта 1994 г. N 246 "О членах коллегии Министерства по делам молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан".
27. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 марта 1994 г. N 247 "О Жантикине Т.М., Кречетове С.В.".
28. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 марта 1994 г. N 255 "Об Ахметове А.К., Бабланове Т.К.".

29. "Б.Қ. Есекин туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 19 сәуiрдегi N 404 қаулысы.
30. "Ж.Қ. Жөкенов туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 19 сәуiрдегi N 406 қаулысы.
31. "М.А. Айсина туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 18 мамырдағы N 531 қаулысы.
32. "А.Ж. Әмiрқұлов, Б.Құсайынов туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 18 мамырдағы N 532 қаулысы.
33. "Н.И. Мисулев, Н.А. Щербаков туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 24 маусымдағы N 713 қаулысы.
34. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 11 шiлдедегi N 770 қаулысы.
35. "З.Дүйсенбеков және Ф.И. Мамычев туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 19 шiлдедегi N 809 қаулысы.
36. "А.Н. Клец және А.А. Сықақов туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 20 шiлдедегi N 818 қаулысы.
37. "Р.А. Ремкул туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 20 шiлдедегi N 820 қаулысы.
38. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 10 қазандағы N 1137 қаулысы.
39. "Қазақстан Республикасы Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 27 қазандағы N 1186 қаулысы.
40. "Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 27 қазандағы N 1196 қаулысы.
41. "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 27 қазандағы N 1198 қаулысы.
42. "Қазақстан Республикасы Қаржы бақылау мемлекеттiк комитетiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 27 қазандағы N 1200 қаулысы.
43. "Қазақстан Республикасы Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер кабинетiнiң 1994 жылғы 14 қарашадағы N 1267 қаулысы.
44. "Қ.О. Елубаев, А.П. Эбел туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 14 қарашадағы N 1270 қаулысы.
45. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Өнеркәсiпте жұмысты қауiпсiз жүргiзудi қадағалай және тау-кен қадағалау жөнiндегi комитетiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 16 қарашадағы N 1299 қаулысы.

29. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 апреля 1994 г. N 404 "Об Есекине Б.К.".
30. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 апреля 1994 г. N 406 "О Жукенове Ж.К.".
31. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 мая 1994 г. N 531 "Об Айсиной М.А.".
32. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 мая 1994 г. N 532 "Об Амиркулове А.Ж., Кусаинове Б.".
33. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 июня 1994 г. N 713 "О Мисулеве Н.И., Щербакове Н.А.".
34. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 июля 1994 г. N 770 "О членах коллегии Министерства юстиции Республики Казахстан".
35. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 июля 1994 г. N 809 "О Дюсенбекове З. и Мамычеве Ф.И.".
36. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1994 г. N 818 "О Клеце А.Н. и Скакове А.А.".
37. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1994 г. N 820 "О Лемкуле Р.А.".
38. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 октября 1994 г. N 1137 "О членах коллегии Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
39. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 октября 1994 г. N 1186 "О членах коллегии Министерства энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан".
40. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 октября 1994 г. N 1196 "О членах коллегии Министерства экологии и биоресурсов Республики Казахстан".
41. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 октября 1994 г. N 1198 "О членах коллегии Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан".
42. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 октября 1994 г. N 1200 "О членах коллегии Государственного комитета финансового контроля Республики Казахстан".
43. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 ноября 1994 г. N 1267 "О членах коллегии Государственного комитета Республики Казахстан по статистике и анализу".
44. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 ноября 1994 г. N 1270 "О Елюбаеве К.О., Эбеле А.П.".
45. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 ноября 1994 г. N 1299 "О членах коллегии Комитета по надзору за безопасным ведением работ в промышленности и горному надзору при Кабинете Министров Республики Казахстан".

46. "М.А. Жүнiсова, Л.В. Ляшенко туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 23 қарашадағы N 1319 қаулысы.
47. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Гидрометрология жөнiндегi бас басқармасының алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 1 желтоқсандағы N 1330 қаулысы.
48. "Ә.Ә. Мұсаев туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер кабинетiнiң 1994 жылғы 7 желтоқсандағы N 1386 қаулысы.
49. "Қазақстан Республикасы Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 8 желтоқсандағы N 1393 қаулысы.
50. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Су ресурстары жөнiндегi комитетiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22 желтоқсандағы N 1443 қаулысы.
51. "Қазақстан Республикасы Баспасөз және бұқаралық ақпарат министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 3 қаңтардағы N 4 қаулысы.
52. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Ұлттық патент ведомствосының алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 25 қаңтардағы N 87 қаулысы.
53. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 25 қаңтардағы N 88 қаулысы.
54. "М.С. Ахметқалиев, Қ.А. Манабаев, Н.Д. Чевардина туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 26 қаңтардағы N 96 қаулысы.
55. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитетiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 15 ақпандағы N 162 қаулысы.
56. "Қазақстан Республикасы Еңбек министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 17 наурыздағы N 289 қаулысы.
57. "А.И. Козин туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 17 наурыздағы N 290 қаулысы.
58. "Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 6 сәуiрдегi N 422 қаулысы.
59. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Архивтер және құжаттамалар бас басқармасының алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 7 сәуiрдегi N 436 қаулысы.
60. "Қазақстан Республикасы Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 сәуiрдегi N 574 қаулысы.

46. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 ноября 1994 г. N 1319 "О Жунусовой М.А., Ляшенко Л.В.".
47. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 декабря 1994 г. N 1330 "О членах коллегии Главного управления по гидрометеорологии при Кабинете Министров Республики Казахстан".
48. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 декабря 1994 г. N 1386 "О Мусаеве А.А.".
49. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 декабря 1994 г. N 1393 "О членах коллегии Государственного комитета Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике".
50. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 декабря 1994 г. N 1443 "О членах коллегии Комитета по водным ресурсам при Кабинете Министров Республики Казахстан".
51. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 января 1995 г. N 4 "О членах коллегии Министерства печати и массовой информации Республики Казахстан".
52. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 января 1995 г. N 87 "О членах коллегии Национального патентного ведомства при Кабинете Министров Республики Казахстан".
53. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 января 1995 г. N 88 "О членах коллегии Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
54. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 января 1995 г. N 96 "Об Ахметкалиеве М.С., Манабаевой К.А., Чевардиной Н.Д.".
55. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 февраля 1995 г. N 162 "О коллегии Комитета по оборонной промышленности при Кабинете Министров Республики Казахстан".
56. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 марта 1995 г. N 289 "О членах коллегии Министерства труда Республики Казахстан".
57. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 марта 1995 г. N 290 "О Козине А.И.".
58. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 апреля 1995 г. N 422 "О членах коллегии Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан".
59. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 апреля 1995 г. N 436 "О членах коллегии Главного управления архивами и документацией при Кабинете Министров Республики Казахстан".
60. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1995 г. N 574 "О членах коллегии Министерства нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан".

61. "Қазақстан Республикасы Экономика министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 сәуiрдегi N 575 қаулысы.
62. "Қазақстан Республикасы Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 5 мамырдағы N 618 қаулысы.
63. "С.Ғаббасов және А.Б. Қыдырбекұлы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 мамырдағы N 630 қаулысы.
64. "Б.Ж. Әбенов туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 11 мамырдағы N 650 қаулысы.
65. "Қазақстан Республикасы Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 22 мамырдағы N 728 қаулысы.
66. "В.В. Могильный туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 22 мамырдағы N 724 қаулысы.
67. "М.Е. Жаркенов туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 22 мамырдағы N 725 қаулысы.
68. "Қазақстан Республикасы Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 6 маусымдағы N 785 қаулысы.
69. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк аттестациялық комитетiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 30 маусымдағы N 902 қаулысы.
70. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң алқа мүшелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 7 шiлдедегi N 942 қаулысы.
71. "Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 шiлдедегi N 956 қаулысы.
72. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Шетел капиталын пайдалану жөнiндегi комитетiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 шiлдедегi N 1030 қаулысы.
73. "Ж.Ә. Кәкiмжанова және Т.И. Мұхамбетов туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 7 тамыздағы N 1096 қаулысы.
74. "А.И. Андрющенко және Б.Ж. Боранбаев туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 21 тамыздағы N 1141 қаулысы.
75. "Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 23 тамыздағы N 1165 қаулысы.
76. "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 23 тамыздағы N 1171 қаулысы.
77. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң алқа мүшелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 25 тамыздағы N 1182 қаулысы.

61. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1995 г. N 575 "О членах коллегии Министерства экономики Республики Казахстан".
62. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 мая 1995 г. N 618 "О членах коллегии Министерства геологии и охраны недр Республики Казахстан".
63. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 мая 1995 г. N 630 "О Габбасове С. и Кыдырбек-улы А.Б.".
64. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 мая 1995 г. N 650 "Об Абенове Б.Ж.".
65. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 мая 1995 г. N 723 "О членах коллегии Министерства энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан".
66. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 мая 1995 г. N 724 "О Могильном В.В.".
67. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 мая 1995 г. N 725 "О Жаркенове М.И.".
68. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 июня 1995 г. N 785 "О членах коллегии Министерства строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан".
69. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 июня 1995 г. N 902 "Об утверждении членов коллегии Государственного аттестационного комитета Республики Казахстан".
70. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 июля 1995 г. N 942 "Об утверждении членов коллегии Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
71. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 июля 1995 г. N 956 "О членах коллегии Министерства культуры Республики Казахстан".
72. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 г. N 1030 "О членах коллегии Комитета по использованию иностранного капитала при Кабинете Министров Республики Казахстан".
73. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 августа 1995 г. N 1096 "О Какимжановой Ж.А. и Мухамбетове Т.И.".
74. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 августа 1995 г. N 1141 "Об Андрющенко А.И. и Буранбаеве Б.Ж.".
75. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 августа 1995 г. N 1165 "О членах коллегии Министерства образования Республики Казахстан".
76. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 августа 1995 г. N 1171 "О членах коллегии Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан".
77. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 августа 1995 г. N 1182 "О членах коллегии Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".

78. "А.М. Шоқпытов туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 қыркүйектегi N 1261 қаулысы.

78. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 сентября 1995 г. N 1261 "О Шукпутове А.М.".