Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 қаңтардағы N 56 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 26 ақпандағы N 240. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң iс-қимыл жоспары және 1996 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 қаңтардағы N 56  қаулысына  мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
"1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң iс-қимыл жоспарының" 1 қосымшасына рет саны 26 және "1996 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспарының" 2 қосымшасына рет саны 50 жолдардағы "мемлекеттiк бағдарлама" сөздерi "бағдарлама" сөздерiмен алмастырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 1996 г. N 56
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 1996 г. N 240. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 1996 г. N 56 "О плане действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996-1998 годы и развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996 год" следующие изменения:
В приложении 1 "План действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996-1998 годы" порядковый номер 26 и в приложении 2 "Развернутый план мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996 год" порядковый номер 50 слова "Государственную программу" заменить словом "Программу".
Премьер-Министр
Республики Казахстан