Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi еңбекпен түзеу мекемелерiнiң қызметiн тұрақтандыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 12 наурыз N 293. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi еңбекпен-түзеу кәсiпорындары мекемелерiнiң жұмысын тұрақтандыру, жаңа жұмыс орындарын құру, жабдықтар алу, өкiмдердiң, өндiрiстердiң жаңа түрлерiн игеру және қылмыстық-атқару жүйесiнiң айналым қаражатын толықтыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтену жөнiндегi комитетi, Өнеркәсiп және сауда министрлiгi:
1994 есептiк жылға арналған жоспар бойынша iске қосылмаған материалдық құндылықтарды жұмылдыру резервiнен мемлекеттiк резервке ауыстыру тәртiбiмен көшiрсiн (қосымшаға сәйкес).
2. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне жұмылдыру резервiнен ауыстырылған материалдық құндылықтарды мемлекеттiк резервтен босату жолымен, 2 жылға тауар кредитi берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитетi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен тауар кредитiн сатудан алынған қаражатты республикалық бюджет кiрiсiне, оның құнын өтеу үшiн, белгiленген мерзiмде қайтару жағдайлары туралы шарт жасасын.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жанындағы қаржы-валюталық бақылау комитетi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң бөлiнген тауарлық кредиттi мақсатты пайдалануына жылына екi рет тексеру жүргiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы
12 наурыздағы
N 293 қаулысына
қосымша
1994 есептiк жылға арналған тапсырмалар бойынша өнiм
өндiруде iске қосылмаған Мемлекеттiк резервке ауыстыруға
арналған жұмылдыру резервтерi бар кәсiпорындардың
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
Кәсiпорын  |       Материалдық        |Өлшем|  1986     |Iске
|   құндылықтардың атауы   | бiр.|есептiк жыл|қосылма.
|                          | лiгi|  жоспары  |ған жұм.
|                          |     |  бойынша  |резервi
|                          |     |  қорлану  |
_____________|__________________________|_____|___________|________
1      |            2             |  3  |     4     |   5
_____________|__________________________|_____|___________|________
"Станокжасау. Ферроқорытпа тобы            т     590,60      150,
заводы" АҚ,   Қара металл прокаты          "     212,0        53,
Алматы қ.     Кейiн қайта жасалған бұйым   "      26,9         6,
Болат трубалар               "      14,5         3,
Бұл да                     мың м.    2,5         0,
Түстi металдар               т      15,6         3,
Түстi металл прокаты         "       1,2         0
"Шығыс Қазақ. Қара металл прокаты          т     117,9        58,
стан титан-   Өнеркәсiптiк мақсаттағы
магний комби. металл бұйымдары             "       6,0         3,
наты" АҚ      Түстi металл прокаты         "      72,9        36,
Бұл да                    шаршы м. 241,1       120,

О мерах по стабилизации деятельности исправительно-трудовых учреждений Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1996 г. N 293. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
В целях стабилизации работы предприятий исправительно-трудовых учреждений Министерства внутренних дел Республики Казахстан, создания новых рабочих мест, приобретения оборудования, освоения новых видов продукции, производств и пополнения оборотных средств уголовно-исполнительной системы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету по государственным материальным резервам, Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан:
перевести в порядке перемещения не задействованные по плану на 1994 расчетный год материальные ценности из мобилизационного резерва в государственный резерв (согласно приложению).
2. Предоставить Министерству внутренних дел Республики Казахстан товарный кредит сроком на 2 года путем отпуска из государственного резерва материальных ценностей, перемещенных из мобилизационного резерва.
3. Министерству внутренних дел, Комитету по государственным материальным резервам Республики Казахстан заключить договор с Министерством финансов Республики Казахстан об условиях возврата в установленный срок средств, полученных от реализации товарного кредита для возмещения его стоимости в доход республиканского бюджета.
4. Комитету финансово-валютного контроля при Министерстве финансов Республики Казахстан два раза в год проводить проверки целевого использования Министерством внутренних дел Республики Казахстан выделенного товарного кредита.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 марта 1996 г. N 293
П Е Р Е Ч Е Н Ь
предприятий, имеющих мобилизационные резервы,
не задействованные в производстве продукции по заданиям
на 1994 расчетный год для перемещения в государственный
резерв
--------------------------------------------------------------------
Предприятие!   Наименование   !Единица  !Накопление !Не
!   материальных   !измерения!по плану   !задействованный
!   ценностей      !         !1986       !мобилизационный
!                  !         !расчетного !резерв
!                  !         !года       !
--------------------------------------------------------------------
1     !         2        !    3    !     4     !      5
--------------------------------------------------------------------
АО          Группа ферросплавов    т       590,60       150,0
"Станко-    Прокат черных          "       212,0         53,0
строитель-  металлов
ный завод"  Изделия дальнейшего    "        26,9          6,8
г. Алматы   передела
Трубы стальные         "        14,5          3,6
То же                тыс.м       2,5          0,6
Цветные металлы        т        15,6          3,9
Прокат цветных         "         1,2          0,3
металлов
АО          Прокат черных          т       117,9         58,9
"Восточно-  металлов
Казахстан-  Металлоизделия         "         6,0          3,0
ский        промназначения
титано-     Прокат цветных         "        72,9         36,4
магниевый   металлов
комбинат"   То же                 кв.м     241,1        120,5

Шайқау подшипнигi           дана   320         320,
Тоқыма өнiмдерi             мың м.   8,7         4,
"Соколов-     Қара металл прокаты          т        -       3598,
Сарыбай КБК"  Болат трубалар               "        -        236,
МАҚ - 100%,   Кейiн қайта жасалған бұйым   "        -       2681,
шеттен алын.  Өндiрiстiк мақсаттағы
ғаннан басқа  металл бұйымдары             "        -        202,
Резина-техникалық өнiм     мың м.     -          8,
Кабель өнiмдерi              км       -         43,
Ағаш дайындау өнiмдерi     қума м     -        450,
Шпалдар                    мың дана   -          2,
Басқа металл өнiмдерi         т       -         46,
Контакт желiсiн қалпына
келтiруге арналған бұйым
(т/б шпалдар)               дана      -         60
Лисаков КБК   Қара металл прокаты           т     20,0     Қолда жоқ
Кейiн қайта жасалған бұйым    "      8,3     Қолда жоқ
өнеркәсiптiк мақсаттағы
металл бұйымдары              "      6       Қолда жоқ
Ағаш шпалдар                дана   214       Қолда жоқ
т/б шпалдар                 дана   512       Қолда жоқ
Контакт желiсiн қалпына
келтiруге арналған бұйым
(т/б шпалдар)               дана     5       Қолда жоқ
"Қарағанды    Полимерлер (каучук)         дана    56,4       28,2
резина-техни. Органикалық емес
ка" АҚ        химия өнiмдерi                т     70,4       35,0
Сыр бояу материалдары         "     74,9       37,4
Тамақ өнеркәсiбi өнiмдерi     "     65,4       32,2
Органикалық емес синтез
өнiмдерi                      "    117,8       58,9
Тоқыма өнеркәсiбi өнiмдерi  мың м   36,4       18,2
"Полипропи.   Кейiн қайта жасалған
лен" АҚ,      бұйымдар                      т      0,16       0,0
Атырау қ.     Қара металл прокаты           "      0,2        0,1
Өнеркәсiптiк мақсаттағы
металл бұйымдар, оның
iшiнде
электродтар              "     0,12        0,06
тор                  шаршы м   0,22        0,11
Болат трубалар             мың м     1,0         0,5
Түстi металл прокаты           т     0,2         0,1
"Фосфор" АҚ,  Қара металл прокаты            т   158,0        79,0
Шымкент қ.    Болат трубалар             мың м     1,5         0,7
"Карбид" АҚ,  Қара металл прокаты            т     9,4         4,7
Темiртау қ.   Болат трубалар                 "    29,4        19,7
Бұл да                     мың м    18,4         6,7
Өнеркәсiптiк мақсаттағы
металл бұйымдары               т     4,4         2,2
Органикалық емес химия
өнiмдерi                       "    11,0         5,5
Органикалық емес синтез
өнiмдерi
(Антиосидант-АО-6)          "    30,0        15,0

Подшипники качения     шт      320          320
Продукция текстильная тыс.м      8,7          4,3
ГАО         Прокат черных          т         -         3598,6
"Соколовско- металлов
Сарбайский  Трубы стальные         "         -          236,5
ГОК" - 100% Изделия дальнейшего    "         -         2681,7
кроме       передела
позаимство- Металлоизделия         "         -          202,0
ванных      промназначения
Продукция резино-    тыс.м       -            8,4
техническая
Кабельная продукция   км         -           43,5
Продукция            куб.м       -          450
лесозаготовительная
Шпалы                тыс.шт.     -            2,5
Металлопродукция       т         -           46,8
прочая
Изделия для           шт.        -           60
восстановления
контактной сети
(шпалы ж/б)
Лисаковский Прокат черных          т        20,0     Нет в наличии
ГОК         металлов
Изделия дельнейшего    "         8,3       То же
передела
Металлоизделия         "         6         То же
промназначения
Шпалы деревянные      шт.      214         То же
Шпалы ж/б              "       512         То же
Изделия для            "         5         То же
восстановления
контактной сети
(шпалы ж/б)
АО          Полимеры (каучук)      "        56,4         28,2
"Караганда  Продукция              т        70,0         35,0
резино-     неорганической химии
техника"    Лакокрасочные          "        74,9         37,4
материалы
Продукция пищевой      "        65,4         32,2
промышленности
Продукция              "       117,8         58,9
неорганического
синтеза
Продукция текстильной  тыс.м    36,4         18,2
промышленности
АО          Изделия дальнейшего    т         0,16         0,08
"Полипро-   передела
пилен",     Прокат черных металлов "         0,2          0,1
г. Атырау   Металлоизделия
промназначения, в т.ч.:
электроды              "         0,12         0,06
сетка                 кв.м       0,22         0,11
Трубы стальные       тыс.м       1,0          0,5
Прокат цветных         т         0,2          0,1
металлов
АО "Фосфор" Прокат черных          т       158,0         79,0
г.Шымкент   металлов
Трубы стальные       тыс.м       1,5          0,7
АО "Карбид" Прокат черных          т         9,4          4,7
г.Темиртау  металлов
Трубы стальные         "        29,4         19,7
То же                тыс.м      18,4          6,7
Металлоизделия         т         4,4          2,2
промназначения
Продукция              "        11,0          5,5
неорганической химии
Продукция              "        30,0         15,0
органического
синтеза
(Антиосидант АО-6)

"Химпром" АҚ, Түстi металдар                 "    17,6         8,8
Павлодар қ.   Органикалық синтез өнiмдерi    "     2,6         1,3

АО"Химпром" Цветные металлы        т        17,6          8,8
г.Павлодар  Продукция              "         2,6          1,3
органического синтеза