Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылдың 19 қазандағы N 1171 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 наурыздағы N 301 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау және табиғи монополияшы субъектiлердiң қызметiне бақылауды күшейту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
"Шаруашылық жүргiзушi субъектiлер - табиғи монополияшылардың өнiмдерiне бағаны реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 19 қазандағы N 1171 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 44, 474-бап) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
1-тармақтың үшiншi абзацындағы "су шаруашылығы жүйелерiн" сөздерiнен кейiн "аэронавигацияны, әуе қозғалысын басқаруды" сөздерiмен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 октября 1994 г. N 1171
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1996 г. N 301. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
В целях защиты прав потребителей и усиления контроля за деятельностью субъектов естественных монополий Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 октября 1994 г. N 1171 P941171_ "О регулировании цен на продукцию хозяйствующих субъектов-естественных монополистов" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 44, ст. 474) следующее дополнение:
абзац третий пункта 1 после слов "водохозяйственной системы" дополнить словами "аэронавигации, управления воздушным движением".
Премьер-Министр
Республики Казахстан