Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 2 ақпандағы N 141 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 14 наурыздағы N 316
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының 1996 жылға арналған инвестициялық
бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 2
ақпандағы N 141 қаулысының 1-қосымшасына мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
реттiк нөмiрi 6-шы жол мынадай редакцияда берiлсiн:
"6 OECF      Темiр жол көлiгiнiң қуатын
Жапония   дамыту жобасы -
Достық ст. дамыту және          7.236    Алматы
Ақтоғай-Достық темiр жол         млрд.   темiр жол
желiсiн күшейту, 1 кезек       жап, иенi басқармасы"
"Жиыны" деген жолдағы мына сандар      "407 млн.$
53 млн.ДМ"
"281 млн.$
53 млн.ДМ
7.236 млрд. жап. иенi".
санымен алмастырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 1996 г. N 141
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 1996 г. N 316
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в приложение 1 к постановлению Правительства Республики
Казахстан от 2 февраля 1996 г. N 141
P960141_
"Об инвестиционной
программе Республики Казахстан на 1996 год" следующие изменения:
строку, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции:
"6 ОЕСF     Проект развития мощностей
Япония   железнодорожного транспорта -           Управление
развитие ст. Дружба и                   Алматинской
усиление железнодорожной                железной
линии Актогай-Дружба,       7.236       дороги    ";
1 очередь                   млрд.яп.иен
в строке "ИТОГО" цифры                  "407 млн.$
53 млн.ДМ"
заменить цифрами                        "281 млн.$
53 млн.ДМ
7.236 млрд.яп.иен".
Премьер-Министр
Республики Казахстан