Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 23 тамыздағы N 1170 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 19 наурыздағы N 328. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 316 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.04.2023 № 316 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының әуежайларында халықаралық авиатасымалдауларын уақытша схема бойынша ұйымдастыру туралы"
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 29, 352-бап) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
2, 4-тармақтар "Қарағанды" сөзiнен кейiн "Қостанай" деген сөзбен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 августа 1995 г. N 1170
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1996 г. N 328. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2023 года № 316.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.04.2023 № 316.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 августа 1995 г. N 1170 P951170_ "Об организации международных авиаперевозок в аэропортах Республики Казахстан по временной схеме" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 29, ст. 352) следующие дополнения:
в пункте 2 после слова "Караганды" дополнить словом "Кустанай";
в пункте 4 после слова "Карагандинской" дополнить словом "Кустанайской".
Премьер-Министр
Республики Казахстан