Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1784 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 21 наурыз N 339. Күшi жойылған - ҚРҮ-нiң 1996.12.27. N 1659 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау
министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы"  Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1784
P951784_
қаулысына мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
2-тармақтағы "7" саны "9" санымен алмастырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1784
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 21 марта 1996 г. N 339. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 1996 г. N 1659 ~P961659.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1784 P951784_ "О структуре центрального аппарата Министерства геологии и охраны недр Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 2 цифру "7" заменить цифрой "9".
Премьер-Министр
Республики Казахстан