Азаматтар мен заңды ұйымдарға жер учаскесiне меншiк құқығын, тұрақты жер пайдалану құқығын беретiн актiлердi беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 8 сәуiр N 402. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.08.22. N 851 қаулысымен.
"Жер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 24 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Ескерту. Кіріспе өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.07.26. N 1009 қаулысымен .
1. Жер учаскесiне меншiк құқығын, тұрақты жер пайдалану құқығын беретiн актiнің нысаны, аталған актілерге қоса берiлген; кәсiпорын, кооператив, шаруа серiктестiктерi. кондоминиум мүшелерi - азаматтар тiзiмiнiң; меншiкке (тұрақты жер пайдалануға) ұсынылатын (берiлетiн) ерекше режиммен пайдаланылатын жер учаскелерi тiзбесiнiң; жер учаскесiне меншiк құқығын, тұрақты жер пайдалану құқығын беретiн акт сипаттамасының нысандары бекiтiлсiн (қоса берiлiп отыр).
Жер учаскесiне меншiк құқығын, тұрақты жер пайдалану құқығын беретiн акт қазақ және орыс тiлдерiнде толтырылады деп белгiленсiн.
2. Жер ресурстарын басқару жөнiндегi орталық уәкiлеттi органға және оның аумақтық органдарына азаматтар мен заңды ұйымдарға жер учаскесiне меншiк құқығын, тұрақты жер пайдалану құқығын беретiн акттердi беру жүктелсiн.
Жер учаскесiне меншiк құқығын, тұрақты жер пайдалану құқығын беретiн акт екi дана болып толтырылады; бiрiншiсi жер учаскесiнiң иесiне, тұрақты жер пайдаланушыға берiледi, ал екiншi данасы жер ресурстарын басқару жөнiндегi орталық уәкiлеттi органның тиiстi аумақтық органында сақталады.
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.07.26. N 1009 қаулысымен.
3. Жер учаскесiне меншiк құқығын, тұрақты жер пайдалану құқығын беретiн актілердi Жазу кiтабының қоса берiлiп отырған нысаны бекiтiлсiн.
Жер учаскесiне меншiк құқығын, тұрақты жер пайдалану құқығын беретiн актілердi Жазу кiтабын жер ресурстарын басқару жөнiндегi орталық уәкiлеттi органның тиiстi аумақтық органы жүргiзедi.
Ескерту. 3-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.07.26. N 1009 қаулысымен.
4. <*>
Ескерту. 4-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.07.26. N 1009 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Нысан                               Форма
Қазақстан Республикасы                  Утверждена
Үкiметiнiң                       постановлением
1996 жылғы 8 сәуiрдегi                Правительства
N 402 қаулысымен                 Республики Казахстан
бекiтiлген                  от 8 апреля 1996 г. N 402
ЖЕР УЧАСКЕСIНЕ МЕНШIК ҚҰҚЫҒЫН, ТҰРАҚТЫ ЖЕР ПАЙДАЛАНУ ҚҰҚЫҒЫН БЕРЕТIН АКТ НА ПРАВО СОБСТВЕННОСТИ НА ЗЕМЕЛЬНЫЙ УЧАСТОК, ПРАВО ПОСТОЯНОГО ЗЕМЛЕПОЛЬЗОВАНИЯ
N _________
Жер учаскесiнiң кадастрлiк нөмiрi ___________________________
Жер пайдаланушы (меншiк иесi) _______________________________
(аты, әкесiнiң аты, тегi)
______________________________________________________________
(немесе заңды тұлғаның толық атауы, мекен-жайы)
Жер учаскесiнiң құқығы ______________________________________
(жеке меншiк, тұрақты пайдалану, ортақ
______________________________________________________________
бiрлескен, ортақ үлестiк)
Жер учаскесiнiң көлемi ________________________ га.
Жер учаскесiн пайдалану нысаны ______________________________
______________________________________________________________
Жер учаскесiн пайдаланудағы шектеулер мен ауыртпашылықтар ___
______________________________________________________________
Жер учаскесiнiң бөлiнуi _____________________________________
(бөлiнедi, бөлiнбейдi)
Актiнiң берiлу негiзi _______________________________________
(атқару органының актiсi және
_____________________________________________________________
заңда белгiленген басқа құжаттар)
Кадастровый номер земельного участка (код) __________________
Землепользователь (собственник) _____________________________
(фамилия, имя, отчество
_____________________________________________________________
гражданина или полное наименование юридического лица, адрес)
______________________________________________________________
Право на земельный участок ___________________________________
(частная собственность, постоянное
______________________________________________________________
землепользование, общая совместная, общая долевая)
Площадь земельного участка ________________________________га.
Целевое назначение земельного участка_______________________
____________________________________________________________
_____________________________________________________________
Ограничения в использовании и обременения земельного участка
______________________________________________________________
______________________________________________________________
Делимость земельного участка _________________________________
(делимый, неделимый)
Основание выдачи акта ________________________________________
______________________________________________________________
N _________
Жер учаскесiнiң ЖОСПАРЫ
ПЛАН земельного участка
Учаскенiң орналасқан жерi ___________________________________
___________________________________
___________________________________
Местоположение участка    ___________________________________
___________________________________
___________________________________
___________________________________
Сызықтардың шығару өлшемi
Выноска мер линий
________________________________
Бұрылыстардағы   | Сызықтардың
нүктелердiң N   |    өлшемi
N поворотных    |  Меры линий
точек        |
|
Шектесу тiзiмдерiнiң сипаты: __________________|_____________
__________________|_____________
А-дан Б-ға дейiн             __________________|_____________
Б-дан В-ға дейiн             __________________|_____________
В-дан Г-ге дейiн             __________________|_____________
__________________|_____________
Описание смежеств:           __________________|_____________
от А до Б                    __________________|_____________
от Б до В                    __________________|_____________
от В до Г                    __________________|_____________
__________________|_____________
Масштаб 1: _______________________
Жер учаскелерiнiң бөтен меншiк иелерi және жер пайдаланушылары
Посторонние собственники земельных участков и землепользователи
___________________________________________________________________
| Жер учаскелерiнiң меншiк иелерiнiң |
|  және жер пайдаланушылардың атауы  |   Көлемi,
Жоспардағы N  |Наименование собственников земельных|   гектар
N на плане    |   участков и землепользователей    |  Площадь, га
_______________|____________________________________|______________
_______________|____________________________________|______________
_______________|____________________________________|______________
_______________|____________________________________|______________
_______________|____________________________________|______________
_______________|____________________________________|______________
_______________|____________________________________|______________
Осы акт жер учаскесiне меншiк құқығын, тұрақты жер пайдалану құқығын беретiн актiлер жазылатын Кiтапта N ________ болып жазылды
Қосымша:
Запись о выдаче настоящего акта произведена в Книге записей
актов на право собственности на земельный участок, право постоянного землепользования за N ____________
Приложение:
М.О.
М.П.
_______________ Жер ресурстарын басқару жөнiндегi аумақтық
органның төрағасы
Председатель ____________ комитета по земельным
отношениям и землеустройству
______________________ А.Ә.А.Т.
(қолы, подпись)      Ф.И.О.
________________________ 199__ ж.
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.07.26. N 1009 қаулысымен.
Жер учаскесiнiң құқығын тiркеу туралы белгiсi
Отметка о регистрации права на земельный участок
Нысан
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 8 сәуiрдегi
N 402 қаулысымен
бекiтiлген
___________________________________
(актiнiң атауы, азаматтың фамилиясы,
___________________________________
аты, тегi, заңды ұйымның толық атауы)
құқығын беретiн актке
Қосымша
______________________________________________________________
(облыстың, ауданның, селолық округтiң
______________________________________________________________
елдi мекеннiң атауы)
орналасқан ___________________________________________________
(кәсiпорынның, кооперативтiң, шаруа қожалықтарының
______________________________________________________________
кондоминиумның атауы)
мүше азаматтардың
ТIЗIМI
______________________________________________________________
N  |                             |
р/с |     Фамилиясы, аты, тегi    |    Тұратын мекен-жайы
_____|_____________________________|__________________________
|                             |
|                             |
|                             |
___________________________
(жергiлiктi атқарушы
М.О.                          _____________________ әкiмi
органның атауы)
______ ___________ 199__ ж.        ___________  ______________
(күнi)    (айы)                       (қолы)        (Ф.А.Т.)
М.О.                          ___________________________
(кәсiпорын, кооператив, шаруа
___________________төрағасы
қожалығы, кондоминиум)
______ ___________ 199__ ж.        ___________  ______________
(күнi)    (айы)                       (қолы)        (Ф.А.Т.)
Нысан
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 8 сәуiрдегi
N 402 қаулысымен
бекiтiлген
___________________________________
(актiнiң атауы, азаматтың фамилиясы,
___________________________________
аты, тегi, заңды ұйымның толық атауы)
құқығын беретiн актіге
Қосымша
Меншiкке (тұрақты пайдалану) берiлетiн (ұсынылатын) ерекше режиммен пайдаланылатын жер учаскелерiнiң
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(меншiк иесiнiң ф.а.т. заңды ұйымның толық атауы)
___________________________________________________________________
|Жерлерi ерекше режиммен |     |Оның  |Одан   |Жердi пайдалану.
Чер.|пайдаланылатын аумақтар.|Жалпы|iшiнде|егiстiк|дың белгiленген
теж.|дың атауы (санитарлық-  |көле.|ауыл  |жерлер |режимi
дегi|қорғаныштық аймақтар,   |мi,  |шаруа.|       |
учас|ерекше қорғалатын таби. |гек. |шылығы|       |
ке N|ғат аумақтарының, су қор|тар  |алап. |       |
|ғау мақсатындағы және   |     |тары  |       |
|т.б. жерлер)            |     |      |       |
____|________________________|_____|______|_______|________________
М.О.                          ________________________________
Жер ресурстарын басқару жөнiндегi
аумақтық органның төрағасы
______ ___________ 199__ ж.      ___________  ______________
(күнi)    (айы)                    (қолы)        (Ф.А.Т.)
____________ қорғаныштық аймақ
орнатуға мүдделi орган төрағасы
______ ___________ 199__ ж.      ___________  ______________
(күнi)    (айы)                    (қолы)        (Ф.А.Т.)
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.07.26. N 1009 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1996 жылғы 8 сәуiрдегi
N 402 қаулысымен
бекiтiлген
Жер учаскесiне меншiк құқығын, тұрақты жер пайдалану құқығын беретiн актінiң
СИПАТТАМАСЫ

О выдаче гражданам и юридическим лицам актов на право собственности на земельный участок, право постоянного землепользования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 1996 г. N 402. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 851
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 января 2001 года "О земле" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Сноска. Преамбула - с изменениями, внесенными постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2001 года N 1009 ;
в тексте слова "Государственный комитет Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству", "Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству" заменены словами "центральный уполномоченный орган по управлению земельными ресурсами", "центрального уполномоченного органа по управлению земельными ресурсами" - постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2001 года N 1009 .
1. Утвердить форму акта на право собственности на земельный участок, право постоянного землепользования, формы приложений к указанному акту: список граждан - членов предприятия, кооператива, хозяйственного товарищества, кондоминиума; перечень земельных участков с особым режимом использования, предоставляемых (передаваемых) в собственность (постоянное землепользование); описание акта на право собственности на земельный участок, право постоянного землепользования (прилагаются).
Установить, что акт на право собственности на земельный участок, право постоянного землепользования составляется на казахском и русском языках.
2. Возложить на центральный уполномоченный орган по управлению земельными ресурсами и на его территориальные органы и выдачу гражданам и юридическим лицам актов на право собственности на земельный участок, право постоянного землепользования.
Акт на право собственности на земельный участок, право постоянного землепользования составляется в двух экземплярах: первый выдается собственнику земельного участка, постоянному землепользователю, а второй экземпляр хранится в соответствующем территориальном органе центрального уполномоченного органа по управлению земельными ресурсами. <*>
Сноска. Пункт 2 - изменениями, внесенными постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2001 года N 1009 .
3. Утвердить прилагаемую форму Книги записей актов на право собственности на земельный участок, право постоянного землепользования.
Книга записей актов на право собственности на земельный участок, право постоянного землепользования ведется соответствующим территориальным органом центрального уполномоченного органа по управлению земельными ресурсами.
4. <*>
Пункт 4 исключен - постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2001 года N 1009 .
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Нысан                               Форма
Казакстан Республикасы                   Утверждена
Yкiметiнiн                   постановлением Правительства
1996 жылгы 8 сеуiрдегi               Республики Казахстан
N 402 каулысымен
Бекiтiлген                    от 8 апреля 1996 г. N 402
Сноска. Форма - с изменениями, внесенными постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2001 года N 1009 .
Герб
Жер учаскесiне меншiк
кукыгын, туракты жер
пайдалану кукыгын беретiн
Акт
на право собственности на земельный участок,
право постоянного землепользования
N __________________
Жер учаскесiнiн кадастрлiк номiрi _________________________________
Жер пайдаланушы (меншiк иесi)______________________________________
(аты, экесiнiн аты, тегi)
___________________________________________________________________
(немесе занды тулганын толык атауы, мекен-жайы)
Жер учаскесiнiн кукыгы ____________________________________________
(жеке меншiк, туракты пайдалану, ортак
___________________________________________________________________
бiрлескен, ортак улестiк)
Жер учаскесiнiн колемi __________________га.
Жер учаскесiн пайдалану нысаны ____________________________________
___________________________________________________________________
Жер учаскесiн пайдаланудагы шектеулер мен ауыртпашылыктар _________
___________________________________________________________________
Жер учаскесiнiн болiнiлуi _________________________________________
(болiнедi, болiнбейдi)
Актiнiн берiлу негiзi _____________________________________________
(аткару органынын актiсi жене занда
___________________________________________________________________
белгiленген баска кужаттар)
Кадастровый номер земельного участка (код) ________________________
Землепользователь (собственник)____________________________________
(фамилия, имя, отчество гражданина
___________________________________________________________________
или полное наименование юридического лица, адрес)
___________________________________________________________________
Право на земельный участок ________________________________________                                                   (частная собственность, постоянное
___________________________________________________________________
землепользование, общая совместная, общая долевая)
Площадь земельного участка _____________________________________ га.
Целевое назначение земельного участка _____________________________
___________________________________________________________________
Ограничения в использовании и обременения земельного участка
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
делимость земельного участка _____________________________________
(делимый, неделимый)
Основание выдачи акта ____________________________________________
__________________________________________________________________
N ____________
Жер учаскесiнiн ЖОСПАРЫ
ПЛАН земельного участка
Учаскенiн орналаскан жерi _________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
Местоположение участка    _________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
Сызыктардын шыгару олшемi
Выноска мер линий
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Бурылыстардагы  і   Сызыктардын
нуктелердiн N   і    олшемi
N поворотных   і   Меры линий
точек       і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Шектесу тiзiмдерiнiн сипаты:                   і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
А-дан Б-га дейiн                               і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Б-дан В-га дейiн                               і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
В-дан Г-ге дейiн                               і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Описание смежеств:                             і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
от А до Б                                      і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
от Б до В                                      і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
от В до Г                                      і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Масштаб 1: ____________________________
Жер учаскелерiнiн ботен меншiк иелерi
жене жер пайдаланушылары
Посторонние собственники земельных участков
и землепользователи
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Жоспардагы N !Жер учаскелерiнiн меншiк иелерiнiн!    Колемi,
N на плане   ! жене жер пайдаланушылардын атауы !    гектар
!   Наименование собственников     !    Площадь, га
!      земельных участков и        !
!       землепользователей         !
ДДДДДДДДДДДДД!ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД!ДДДДДДДДДДДДДДДДДД
ДДДДДДДДДДДДД!ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД!ДДДДДДДДДДДДДДДДДД
ДДДДДДДДДДДДД!ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД!ДДДДДДДДДДДДДДДДДД
_____________!__________________________________!__________________
_____________!__________________________________!__________________
_____________!__________________________________!__________________
_____________!__________________________________!__________________
Осы Акт жер учаскесiне меншiк кукыгын, туракты жер пайдалану кукыгын
беретiн актiлер
жазылатын Кiтапта N  болып жазылды
Косымша:
Запись о выдаче настоящего акта произведена в Книге записей
актов на право собственности на земельный участок, право постоянного
землепользования за N
Приложение:
М.О.
М.П.
______________________Жер ресурстарын баскару
жонiндегi аумактык органнын
Председатель ________ территориального органа по управлению
земельными ресурсами
______________________А.Е.А.Т.
(колы, подпись)       Ф. И. О.
____ ________________________199__г.
Жер учаскесiнiн кукыгын тiркеу туралы белгiсi
Отметка о регистрации права на земельный участок
Форма
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 апреля 1996 г. N 402
ПРИЛОЖЕНИЕ
к акту на право _______________
_______________________________
(наименование акта, фамилия,
_______________________________
имя, отчество гражданина,
_______________________________
полное наименование
_______________________________
юридического лица)
Список
граждан-членов _____________________________________________________
(наименование предприятия, кооператива, хозяйственного
__________________________________________________, расположенного в
товарищества, кондоминиума)
____________________________________________________________________
(название населенного пункта, сельского округа,
____________________________________________________________________
района, области)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
NN пп і Фамилия, имя, отчество  і        Адрес проживания
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і                         і
М.П.                         Аким __________________________________
(наименование местного
_______________________________________
исполнительного органа)
_________  _________________ 199__г.  ___________   ________________
(число)          (месяц)              (подпись)     (фамилия,и.,о)
М.П.                         Председатель __________________________
(предприятия,
_______________________________________
кооператива, хозяйственного
_______________________________________
товарищества, кондоминиума)
_________  ________________ 199__г. ___________  ___________________
(число)      (месяц)                 (подпись)   (фамилия,и.,о)
Форма
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 апреля 1996 г. N 402
Приложение
к акту на право
__________________________________
(наименование акта, фамилия,
__________________________________
имя, отчество гражданина,
__________________________________
полное наименование
__________________________________
юридического лица)
Перечень
земельных участков с особым режимом использования,
передаваемых (предоставляемых) в собственность
(постоянное пользование)
_______________________________________________________________
(Ф.И.О. собственника, полное наименование
_______________________________________________________________
юридического лица)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
N участка іНаименование   іОбщая   іВ том   іИз нихіУстановленный
на чертежеітерриторий с   іплощадь,ічисле   іпашни ірежим
іособым режимом іга      ісельско-і      іиспользования
іиспользования  і        іхозяйст-і      іземель
іземель         і        івенных  і      і
і(санитарно-    і        іугодий  і      і
ізащитные зоны, і        і        і      і
іземли особо    і        і        і      і
іохраняемых     і        і        і      і
іприродных      і        і        і      і
ітерриторий,    і        і        і      і
іводоохранного  і        і        і      і
іназначения и   і        і        і      і
іт.д.)          і        і        і      і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і               і        і        і      і
М.П.                       Председатель _______________________
районного территориального органа по
управлению земельными ресурсами
____________   ___________199__г.   ______________  ________________
(число)        (месяц)              (подпись)      (фамилия,и.,о)
М.П.                       Председатель _______________________
органа, заинтересованного в
установлении охранной зоны
____________   ___________199__г.   ______________  ________________
(число)        (месяц)              (подпись)      (фамилия,и.,о)
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 апреля 1996 г. N 402
Описание
акта на право собственности на земельный
участок, право постоянного землепользования

1. Жер учаскесiне меншiк құқығын, тұрақты жер пайдалану құқығын беретiн актінiң* бланкiлерi оларды өндiрудiң белгiленген технологиясына сәйкес картографиялық жұмыстарды орындауды қамтамасыз ететiн жоғары сападағы ақ қағаздан дайындалады.
Ескерту: Бұдан былай - акт
2. Тиiсiнше тұрақты жер пайдалануға немесе меншiкке ұсынылатын немесе берiлетiн жер учаскелерiнiң мөлшерiне қарай жер учаскесiне меншiк құқығын, тұрақты жер пайдалану құқығын беретiн акттер бланктерiнiң көлемi 210Х300 мм және 300Х420 мм болады.
Акт бланкiнiң таңдап алынатын көлемiне негiзгi қойылатын талап-жоспар шеңберiндегi жер учаскесi шекарасының өлшеу сызығын бейнелеу болып табылады.
3. Актінiң титулды жағы (бiрiншi бетi) көгiлдiр түспен боялады және мынадай нәрселерден тұрады:
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк елтаңбасы;
актінiң атауы;
көркемдеу өрнегi;
қорғаныштық тор.
Екiншi бетiнде Қазақстан Республикасының аумағы және қазақ және орыс тiлдерiндегi актінiң мазмұны сұр түспен пiшiндi түрде бейнеленедi.
Үшiншi бетте жер учаскесiнiң жоспары, жер учаскесiнiң кадастрлық нөмiрi көрсетiлетiн сызықтардың аралас және өлшеу сызығын шығару сипаттамасы орналастырылады.
Төртiншi бетiнде жер учаскелерiнiң бөтен иеленушiлерi мен жер пайдаланушылардың, оларға бекiтiлiп берiлген жер алқаптарымен, тiзбесiмен қоса, кестесi орналастырылады, жер учаскесiне меншiк құқығын, тұрақты жер пайдалану құқығын беретiн актілердi Жазу кiтабында акт берудi жазу қандай нөмiрмен жүргiзiлгендiгi хабарланады, сондай-ақ актінi берген жер ресурстарын басқару жөнiндегi орган төрағасының қолы, фамилиясы, аты, тегi, акт беру күнi орналасатын орын көрсетiледi.
Осы бетке Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң органдарында жер учаскесiне құқықты тергеу туралы белгi орналасады.
Ескерту. 3-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.07.26. N 1009 қаулысымен.
Нысан
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 8 сәуiрдегi
N 402 қаулысымен
бекiтiлген
Жер учаскесiне меншiк құқығын, тұрақты жер пайдалану құқығын беретiн акттердi жазу
КIТАБЫ
Ескерту. Нысан өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.07.26. N 1009 қаулысымен.
______________________________________________________________
(жер ресурстарын басқару жөнiндегi аумақтық органның
______________________________________________________________
атауы)
Қазақстан Республикасы __________________ облысы ________________ ______________________ ауданы
___________________________________________________________________
N |Меншiкке немесе тұ.  |Акт бланкiнiң|Меншiкке немесе|Бөтен мен.
р/с|рақты жер пайдалануға|атауы және   |тұрақты жер    |шiк иелерi.
|жер учаскелерi ұсыны.|есепке алатын|пайдалануға    |нiң, жер
|латын (берiлетiн)    |реттiк нөмiрi|ұсынылатын (бе.|пайдаланушы.
|азаматтың фамилиясы, |Жер учаскесi.|рiлетiн) жер   |лардың жер
|аты, тегi және заңды |нiң кадастр. |учаскесiнiң    |учаскелерi.
|ұйымның толық атауы  |лық нөмiрi   |аумағы         |нiң аумағы
___|_____________________|_____________|_______________|___________
1 |          2          |      3      |       4       |     5
___|_____________________|_____________|_______________|___________
___________________________________________________________________
Акттiң  |Акт алынған құжаттың  |Акттi алған адам|Фамилиясы, |Ескерту
берiлген|атауы (жер учаскесi   |________________|аты, тегi  |
уақыты  |иесiнiң немесе жер    |лауа.|фами. |қо.|және акт   |
(күнi,  |пайдаланушының төл.   |зымы |лиясы,|лы |берген адам|
айы,    |құжат сериясы, нөмiрi,|     |аты,  |   |ның лауазы.|
жылы)   |берiлген уақыты)      |     |тегi  |   |мы         |
________|______________________|_____|______|___|___________|_______
6    |          7           |  8  |  9   | 10|    11     |  12
________|______________________|_____|______|___|___________|_______

1. Бланки акта на право собственности на земельный участок, право постоянного землепользования изготавливаются на белой бумаге высокого качества, обеспечивающей выполнение картографических работ в соответствии с установленной технологией их производства.
Сноска. Далее - акт.
2. В зависимости от размеров земельных участков, предоставляемых или передаваемых соответственно в постоянное землепользование либо в собственность размеры бланков актов на право собственности на земельный участок, право постоянного землепользования составляют 210 х 300 мм и 300 х 420 мм.
Основным требованием к выбираемому размеру бланка акта является отображение мер линий границы земельного участка в масштабе плана.
3. Титульная сторона (первая страница) акта покрывается голубым фоном и содержит:
Государственный герб Республики Казахстан;
наименование акта;
художественную рамку;
защитную сетку.
На второй странице серым цветом контурно изображается территория Республики Казахстан и содержание акта на казахском и русском языках.
На третьей странице размещаются план земельного участка, на котором указывается кадастровый номер земельного участка, описание смежеств и выноска мер линий.
На четвертой странице размещается таблица с перечнем посторонних собственников земельных участков и землепользователей с площадями закрепленных за ними земель, сообщается, под каким номером произведена запись выдачи акта в Книге записи актов на право собственности на земельный участок, право постоянного землепользования, а также указывается место размещения подписи, фамилии, имени, отчества председателя соответствующего органа по управлению земельными ресурсами, выдавшего акт, дата выдачи акта.
На этой же странице размещается отметка о регистрации права на земельный участок в органах Министерства юстиции Республики Казахстан. <*>
Сноска. Пункт 3 - с изменениями, внесенными постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2001 года N 1009 .
Форма
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 апреля 1996 г. N 402
Сноска. Форма Книги - с изменениями, внесенными постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2001 года N 1009 .
Книга
записей актов, на право собственности на земельный
участок, право постоянного землепользования
_______________________________________________________________
(наименование территориального органа по управлению земельными
_______________________________________________________________
ресурсами)
__________________________района _______________________области
Республики Казахстан
____________________________________________________________________
і          і      і   і    і    і    іЛицо, получившее і    і
і          і      і   і    і    і    і     акт         і    і
і          і      і   і    і    і    і-----------------і    і
і          і      і   і    і    і    і     і     і     і    і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1 і     2    і  3   і 4 і 5  і 6  і 7  і  8  і  9  і 10  і 11 і 12
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1. N п/п
2. Фамилия, имя, отчество гражданина, полное наименование
юридического лица, которым предоставляются (передаются)
в собственность или в постоянное землепользование земельные
участки
3. Наименование и учетный порядковый номер бланка акта.
Кадастровый номер земельного участка
4. Площадь земельного участка, предоставленного (переданного)
в собственность или в постоянное землепользование
5. Площадь земельных участков посторонних собственников и
землепользователей
6. Дата выдачи акта (число, месяц, год)
7. Наименование документа, по которому получен акт (серия, номер,
дата выдачи паспорта или доверенности собственника земельног
участка или землепользователя)
8. должность
9. фамилия, имя, отчество
10. подпись
11. Фамилия, имя, отчество и должность лица, выдавшего акт
12. Примечание