Республикалық ұланның қарыздары бойынша есептеу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 10 сәуір N 418
Республикалық ұланның мердiгерлiк ұйымдарға жөндеу-құрылыс жұмыстарын орындағаны үшiн берешегiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
республикалық бюджет пен Республикалық ұлан үшiн жөндеу-құрылыс жұмыстарын орындаған және республикалық бюджетке төлемдер бойынша берешегi бар мердiгерлiк ұйымдар арасында жалпы сомасы 7123872 (жетi миллион бiр жүз жиырма үш мың сегiз жүз жетпiс екi) теңгеге қосымшаға сәйкес бiр жолғы есептеу жүргiзсiн;
аталған соманы қосымшада көрсетiлген мердiгерлiк ұйымдар орындаған жөндеу-құрылыс жұмыстары жөнiндегi кредиторлық берешектi өтеуi үшiн Республикалық ұланды қаржыландыру есебiне есептесiн.
2. Республикалық ұлан қосымшада көрсетiлген мердiгерлiк ұйымдар
орындаған жөндеу-құрылыс жұмыстары үшiн кредиторлық берешектi,
қаржыландыру кезiнде, бюджеттен бөлiнетiн қаржы есебiне есептесiн.
3. Қосымшада көрсетiлген мердiгерлiк ұйымдар Республикалық
ұланның дебиторлық берешегiн республикалық бюджетке жасалатын
төлемдер бойынша кредиторлық берешектi өтеуiнiң есебiне есептесiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 10 сәуiрдегi
N 418 қаулысына
қосымша
Республикалық бюджетке төлемдер бойынша берешегi
орындаған жөндеу-құрылыс жұмыстары үшiн Республикалық
ұланның кредиторлық берешегiн өтеу есебiне қабылданатын
мердiгерлiк ұйымдардың
Тiзбесi
___________________________________________________________________
Рет   Салық төлеушi            | Төлем түрлерi бойынша республикалық
N    кәсiпорындардың атауы    | бюджетке берешегiнiң сомасы\теңге
_____________________________________
|Қосымша  |Заңды тұлға. |Экономиканы
|құнға    |лардан алына.|жаңғырту қоры
|салынатын|тын табыс    |бойынша
|салық    |салығы       |
|бойынша  |бойынша      |
___________________________________________________________________
1. "Алматыоблтяжстрой"
акционерлiк қоғамы
а) "Қайнар" шағын
мемлекеттiк кәсiпорны                291642-00

О проведении зачета по долгам Республиканской гвардии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 1996 г. N 418
В целях сокращения задолженности Республиканской гвардии подрядным организациям за выполненные ремонтно-строительные работы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
провести разовый зачет между республиканским бюджетом и подрядными организациями, выполнившими ремонтно-строительные работы для Республиканской гвардии и имеющими задолженность по платежам в республиканский бюджет, в общей сумме 7123872 (семь миллионов сто двадцать три тысячи восемьсот семьдесят две) тенге согласно приложению;
зачесть указанную сумму в счет финансирования Республиканской гвардии на погашение кредиторской задолженности за ремонтно-строительные работы, выполненные подрядными организациями, указанными в приложении.
2. Республиканской гвардии зачесть кредиторскую задолженность за ремонтно-строительные работы, выполненные подрядными организациями, указанными в приложении, в счет ассигнований из бюджета, выделяемых при финансировании.
3. Подрядным организациям, указанным в приложении, зачесть дебиторскую задолженность Республиканской гвардии в счет погашения кредиторской задолженности по платежам в республиканский бюджет.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 1996 г. N 418
П Е Р Е Ч Е Н Ь
подрядных организаций, имеющих задолженность по
платежам в республиканский бюджет, принимаемую к зачету в
счет погашения кредиторской задолженности Республиканской
гвардии за выполненные ремонтно-строительные работы
--!------------------------------------------!--------- !-------------
N !Наименова- !Сумма задолженности в респуб- ! ИТОГО    !Место регис-
п/!ние пред-  !ликанский бюджет по видам     !          !трации нало-
п !приятий    !платежей (тенге)              !          !гового учета
!налогопла- !------------------------------!          !
!тельщиков  !по налогу!по подоход-!по Фонду!          !
!           !на добав-!ному налогу!преобра-!          !
!           !ленную   !с юридичес-!зования !          !
!           !стоимость!ких лиц    !экономи-!          !
!           !         !           !ки      !          !
--!-----------!---------!-----------!------- !----------!-------------
1. Акционерное                                           Алматинская
общество                                              область
"Алматы-                                              пос. Энерге-
облтяж-                                               тический
строй"                                                Илийский
МГП "Кай-                                             район
нар"                 291642-00              291642-00 г. Алматы

2. "Югсантехмонтаж"
акционерлiк қоғамы        2145053-00       -       109623-00
3. "Құрылыс материалы"
акционерлiк қоғамы        2237799-00       -
4. "Алматыстройтранс"
акционерлiк қоғамы        2339755-00       -
___________________________________________________________________
Жиыны                     6722607-00   291642-00   109623-00
____________________________________________________
Жиыны        | Салықтық есепке тiркелген
|          орны
____________________________________________________
291642-00          Алматы облысы
Энергетический поселкесi,
Iле ауданы
2254676-00         Алматы қаласы
Москва ауданы
2237799-00         Алматы қаласы
Түркiсiб ауданы
2339755-00         Алматы қаласы,
Әуезов ауданы
____________________________________________________
7123872-00

2. Акционерное                                           Московский
общество                                              район
"Югсантех-                                            г.Алматы
монтаж"     2145053-00    -      109623-00  2254676-00
3. Акционерное                                           Турксибский
общество                                              район
"Курылыс                                              г. Алматы
материалы  2237799-00    -                 2237799-00
4. Акционерное                                           Ауэзовский
общество                                              район
"Алматы-
стройтранс" 2339755-00    -                 2339755-00
ВСЕГО     6722607-00  291642-00  109623-00  7123872-00