Қазақ акционерлiк агроөнеркәсiп банкiнiң Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiне берешектерiн мемлекеттiк iшкi қарыздарға жатқызу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 16 сәуiр N 445. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
"Елдегi селоны және агроөнеркәсiп кешенiн 1996-1997 жылдары мемлекеттiк қолдау жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2693 U952693_ Жарлығын орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазақ акционерлiк агроөнеркәсiп банкiнiң Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiне 1992-1994 жылдары бұрынғы "Астық" мемлекеттiк акционерлiк компаниясының кәсiпорындарына бөлiнген 329560,2 мың теңге негiзгi қарызы бойынша берешегiн "1995 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 15 наурыздағы N 2120 Заң күшi бар Жарлығына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 2371 Заң күшi бар Жарлығымен белгiленген лимит шеңберiнде мемлекеттiк iшкi қарызға жатқызу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен аталған қарызды қамтамасыз ету шарттары жөнiнде келiсiмдi ресiмдесiн.
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi

Об отнесении на государственный внутренний долг задолженности Казахского акционерного агропромышленного банка Национальному Банку Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 1996 г. N 445. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 20 декабря 1995 г. N 2693 U952693_ "О дополнительных мерах по государственной поддержке села и агропромышленного комплекса страны в 1996-1997 годах" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства финансов Республики Казахстан об отнесении на государственный внутренний долг в пределах лимита, установленного Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 20 июля 1995 г. N 2371 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 15 марта 1995 г. N 2120 "О республиканском бюджете на 1995 год", задолженности Казахского акционерного агропромышленного банка Национальному Банку Республики Казахстан по кредитам, выделенным в 1992-1994 годах предприятиям бывшей Государственной акционерной компании "Астык", в сумме 329560,2 тыс. тенге по основному долгу.
2. Министерству финансов Республики Казахстан оформить соглашение с Национальным Банком Республики Казахстан об условиях обслуживания указанного долга.
Премьер-Министр Республики Казахстан