Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 қаңтардағы N 74 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 16 сәуiрдегi N 448
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Ауыл шаруашылығы секторына арналған Азия Даму Банкiнiң Бағдарламалық займын жүзеге асыру шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 қаңтардағы N 74 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. 2-қосымшада:
1) Ауыл шаруашылығы секторына арналған Азия Даму Банкiнiң Бағдарламалық займын Үйлестiру жөнiндегi ведомствоаралық кеңес төрағасы болып Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Ж.С.Кәрiбжанов бекiтiлсiн;
2) Аталған Кеңес төрағасының орынбасары болып Қазақстан
Республикасының Ауыл шаруашылығы министрi С.Ш.Ахымбеков
тағайындалсын, бұл мiндеттен Ж.С.Кәрiбжанов босатылсын;
3) Басқа жұмысқа ауысуына байланысты А.С.Есiмов осы құрамнан
шығарылатын болсын.
2.
<*>
Ескерту. 2-тармақтың күшi жойылған - ҚРҮ-нiң 1996.12.12.
N 1531 қаулысымен.
P961531_
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 1996 г. N 74
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 1996 г. N 448
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 1996 г. N 74 P960074_ "О мерах по реализации Программного займа Азиатского Банка Развития для сельскохозяйственного сектора" следующие изменения:
1. В приложении 2:
1) утвердить председателем Межведомственного совета по координации программного займа Азиатского Банка Развития для сельскохозяйственного сектора Карибжанова Ж.С. - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан;
2) назначить заместителем председателя указанного Совета Ахымбекова С.Ш. - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан, освободив от этих обязанностей Карибжанова Ж.С.;
3) вывести из состава Совета Есимова А.С. в связи с переходом на другую работу.
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 12 декабря 1996 г. N 1531 P961531_ )
Премьер-Министр
Республики Казахстан