Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 26 қазандағы N 1063 қаулысының күшi жойылған деп танылсын
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 19 сәуiр N 477
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 18 наурыздағы N 688 Жарлығына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 29 қаңтардағы N 2837 Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының зейнетақы қоры мен Қазақстан Республикасының әлеуметтiк сақтандыру қорына мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қаржыларынан аударым жасаудың мөлшерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 26 қазандағы N 1063 қаулысының (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 42, 508-б.) күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 октября 1993 г. N 1063
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 1996 г. N 477
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 29 января 1996 г. N 2837 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 18 марта 1992 г. N 688" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 октября 1993 г. N 1063 "О размере отчислений средств государственного социального страхования в Пенсионный фонд Республики Казахстан и Фонд социального страхования Республики Казахстан (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 42, ст.508).
Премьер-Министр
Республики Казахстан