Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 сәуiрдегi N 427 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 22 сәуiрдегi N 492. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.04.14. N 357 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы кеден органдарының жұмысындағы елеулi кемшiлiктер туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 сәуiрдегi N 427 қаулысына мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
1. 3-тармақтың екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша кеден басқармаларының және "Бақты" кеденiнiң басшыларын қызметтен босатсын";
2. 4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Қазақстан Республикасының Кеден комитетi "Темiр-Жол-Терминал", "Астана" және автожүк кеденiн Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша кеден басқармасының бағынысына берсiн".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 1996 г. N 427
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1996 г. N 492. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 апреля 2003 г. N 357
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 1996 г. N 427 P960427_  "О серьезных недостатках в работе таможенных органов Республики Казахстан" следующие изменения:
1. Абзац второй пункта 3 изложить в следующей редакции:
"освободить от занимаемых должностей руководителей таможенного управления по городу Алматы и Алматинской области и таможни "Бахты".
2. Пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Таможенному комитету Республики Казахстан таможни "Темир-Жол-Терминал", "Астана" и автогрузовую таможню передать в подчинение Таможенному управлению по городу Алматы и Алматинской области".
Премьер-Министр
Республики Казахстан