TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының Ұлттық үйлестiрушiсiн тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 26 сәуiр N 515 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 24 қарашадағы N 1648 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының Ұлттық үйлестiрушiсiнiң мiндетi Қазақстан Республикасының Экономика министрi Ө.Е. Шөкеевке жүктелсiн.
2. TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының Ұлттық үйлестiрушiсiнiң орынбасары болып Қазақстан Республикасы Экономика министрiнiң бiрiншi орынбасары Ж.Ж. Ертiлесова белгiленсiн.
3. "TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының Ұлттық үйлестiрушiсi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 қаңтардағы N 49 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 3, 34-бап) мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
Н.Қ. Есенғарин TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының Ұлттық үйлестiрушiсi мiндетiнен босатылсын;
басқа жұмысқа ауысуына байланысты А.А. Тiлеубердин TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының Ұлттық үйлестiрушiсiнiң орынбасары мiндетiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi

О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по программе TACIS
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 1996 г. N 515. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 24 ноября 1997 г. N 1648
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Возложить обязанности Национального координатора от Республики Казахстан по программе TACIS на Министра экономики Республики Казахстан Шукеева У.Е.
2. Определить заместителем Национального координатора от Республики Казахстан по программе TACIS первого заместителя Министра экономики Республики Казахстан Ертлесову Ж.Д.
3. Во изменение постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 января 1995 г. N 49 "О Национальном координаторе от Республики Казахстан по программе TACIS (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 3, ст. 34):
освободить Исингарина Н.К. от обязанностей Национального координатора от Республики Казахстан по программе ТАСIS;
освободить Тлеубердина А.А. от обязанностей заместителя Национального координатора от Республики Казахстан по программе TACIS в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан