Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 22 маусымдағы N 864 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 29 сәуiр N 524. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
1996 жылға арналған Үкiметтiң заң жобалары жұмысының жоспары мен 1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң iс-қимыл жоспарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Тұтынушылар құқығын қорғау жөнiндегi жұмысты жандандыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 22 маусымдағы N 864 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 22, 252-құжат) мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
"Қонақүйлердi пайдалану      Қазақстан Республикасының   1996
ережелерi                    Құрылыс, тұрғын үй және     жылдың
аумақтарда құрылыс салу     маусымы"
министрлiгi
деген жол алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июня 1995 г. N 864
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1996 г. N 524. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
В соответствии с Планом законопроектных работ Правительства на 1996 год и Планом действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996-1998 годы Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июня 1995 г. N 864 "Об активизации работы по защите прав потребителей" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 22, ст. 252) следующее изменение:
исключить строку:
"Правила пользования Министерство строительства, июнь
гостиницами жилья и застройки территорий 1996
Республики Казахстан года".
Премьер-Министр
Республики Казахстан