Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 қаңтардағы N 53 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 29 сәуiрдегi N 530
Емдеу-профилактика мекемелерiнiң құрылымы мен жүйесiн одан әрi жетiлдiру және оны "Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы туралы" 1994 жылғы 8 шiлдедегi Қазақстан Республикасының заңына сәйкестендiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1996 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2700 Заң
күшi бар Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 қаңтардағы N 53 қаулысының
P960053_
N 6-қосымшасындағы 1996 жыл таратылуға, қайта ұйымдастырылуға,
шаруашылық есепке көшiрiлуiне және жекешелендiрiлуге жататын
денсаулық сақтау мекемелерiнiң тiзбесi қосымшаға сәйкес редакцияда
жазылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 29 сәуiрдегi
N 530 қаулысына
қосымша
1996 жылы таратылуға, қайта ұйымдастырылуға, шаруашылық
есепке көшiрiлуге және жекешелендiрiлуге жататын
денсаулық сақтау мекемелерiнiң тiзбесi
1. Облыс
2. Төсектердiң қысқартылуы
Мекемелердiң таратылуы:
3. Ауруханалар
4. Диспансерлер
5. Емханалар
6. Диспансерлер аурухана мек. бөлiмшелерi болып қайта
ұйымдастырылсын
7. Селолық дәрiгерлiк амбулаториялар
8. Селолық учаскелiк ауруханалар
9. Санаторийлер
10. Денсаулық орталықтары
11. Денсаулық пункттерi
12. Қалалық сан-эпидстанциялар дезстанциялар
13. Аудандық сан-эпидстанциялар
Қайта ұйымдастыру:
14. Селолық учаскелiк ауруханалар, селолық дәрiгерлiк
амбулаторияларға
15. Селолық дәрiгерлiк амбулаториялар, фельдшерлiк
акушерлiк пункттерге
16. Шаруашылық есептегi стоматологиялық емханаларға ауыстыру
17. Жекешелендiру
_____________________________________________________________________
1           | 2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |   9
_____________________________________________________________________
Республика
бойынша               5300    3     5     6     9     5    7     4
барлығы
Ақмола
Ақтөбе
Алматы
Атырау

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 1996 г. N 53
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1996 г. N 530
В целях дальнейшего совершенствования структуры и сети лечебно-профилактических учреждений и приведения их в соответствие с Законом Республики Казахстан от 8 июля 1994 г. Z942000_ "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Перечень учреждений здравоохранения, подлежащих ликвидации, реорганизации, переводу на хозяйственный расчет и приватизации в 1996 году, утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 января 1996 г. N 53 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 21 декабря 1995 г. N 2700 "О республиканском бюджете на 1996 год" (приложение 6), изложить в редакции согласно приложению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1996 г. N 530
Перечень учреждений здравоохранения, подлежащих
ликвидации, реорганизации, переводу на
хозяйственный расчет и приватизации в 1996 году
----------------------------------------------------------------------
|Сок- |           Ликвидация учреждений
|раще-|-------------------------------------------------
Область   |ние  |Боль-|Дис- |Поли-|Диспансеры|Сель-  |Сель-|Сана-
|коек |ницы |пан- |кли- |преобразо-|ские   |ские |тории
|     |     |серы |ники |вать в от-|врачеб-|участ|
|     |     |     |     |деления   |ные    |ковые|
|     |     |     |     |больничных|амбула-|боль-|
|     |     |     |     |учреждений|тории  |ницы |
--------------|-----|-----|-----|-----|----------|-------|-----|------
А      |  1  |  2  |  3  |  4  |     5    |   6   |  7  |  8
--------------|-----|-----|-----|-----|----------|-------|-----|------
ВСЕГО по рес-
публике         5300   3     5     6        9        5      7     4
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-