Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 2 ақпандағы N 141 қаулысына толықтырулар мен өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 6 мамырдағы N 566
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының 1996 жылға арналған инвестициялық
бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 2
ақпандағы N 141 қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгертулер
енгiзсiн:
аталған қаулының 1-қосымшасына:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 10-жолымен толықтырылсын:
"10   Франция   Орал Қаласында спирт
зауытын салу
(Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 16 қарашадағы    13     "Батыс"
N 1294 қаулысы)            млн.$    МАҚ";
"ЖИЫНЫ"         деген жолдағы              "281 млн.$" саны
"294 млн$" санымен
ауыстырылсын;
2-қосымшадағы:
реттiк саны 4-жол мына редакцияда жазылсын:
"4. Грант       Арал өңiрiн ауызсумен
жабдықтауды жақсарту      -    5,3       2,0
оның iшiнде
АҚШ                                   -    4,3        -
Франция                                  -    1,0        - ";
"ЖИЫНЫ" деген жолдағы                    1000,9  62,9 сандары
ауыстырылсын                              993    62,3 сандарымен
3-қосымшадағы:
"электр энергетикасы" бөлiмi толықтырылсын:
"Батысқазгазэнерго"
Батыс Қазақстан энергетикалық
техникалық жүйесi
______________________
Ақтөбе ЖЭО, қайта жаңарту және
техникалық қайта жарақтандыру,
Ақтөбе қаласы, N 4 турбина,             мың кВт     30    1996;
"Қазақстанэнерго" ұлттық
энергетика жүйесi" республикалық
мемлекеттiк кәсiпорнының
265 млн.теңге сомасына
"Екiбастұз-Ағадыр" ВЛ-1150 кВ
объектiсiн өз қаражатының үлесi
есебiнен қаржыландыруды
ұлғайтуды ескере отырып.
4-қосымшаға:
"Су шаруашылығы" бөлiмiндегi "Қазақстан жолдары" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 1996 г. N 141
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1996 г. N 566
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2
февраля 1996 г. N 141
P960141_
"Об инвестиционной программе
Республики Казахстан на 1996 год" следующие дополнения и изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
дополнить строкой, порядковый номер 10, следующего содержания:
"10 Франция      Строительство спиртзавода
в г. Уральске (постановление
Кабинета Министров Республики
Казахстан от 16 ноября 1994 г.  13     ГАО
N 1294)                         млн.$  "Батыс";
в строке "ИТОГО" цифру                           "281 млн.$"
заменить цифрой                                  "294 млн.$";
в приложении 2:
строку, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
"4. Грант      Улучшение питьевого
водоснабжения в Приаралье    -    5,3      2,0
в том
числе
США                                         -    4,3       -
Франция                                     -    1,0       -  ";
В строке "Итого" цифры                  1000,9   62,9
заменить цифрами                      993   62,3;
в приложении 3:
раздел "Электроэнергетика" дополнить:
Западно-Казахстанская
энерготехническая система
"Запказгазэнерго"
_________________________
Актюбинская ТЭЦ, реконструкция
и техническое перевооружение,
г. Актюбинск, турбина N 4,                  тыс.кВт     30    1996;
имея в виду увеличение финансирования
республиканским государственным
предприятием "Национальная
энергетическая система "Казахстанэнерго"
объекта ВЛ-1150 кВ "Экибастуз-Агадырь"
на сумму 265 млн. тенге за счет доли
собственных средств.
в приложении 4:
в разделе "Водное хозяйство" слова "Компания "Казахстан жолдары" заменить словами "Государственный комитет Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям".
Премьер-Министр
Республики Казахстан