Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 15 наурыздағы N 273 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкметiнiң 1996 жылғы 17 мамырдағы N 611 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1482 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1482 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қ.А. Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрiк университетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 15 наурыздағы N 276 қаулысының қосымшасына мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасынан Қ.А. Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрiк университетi Өкiлеттi Кеңесiнiң құрамына аталған Кеңес төрағасының орынбасары ретiнде Түрiк Республикасы парламентiнiң депутаты Намық Кемал Зейбек енгiзiлсiн (келiсiм бойынша).
М.Ауанов аталған Кеңес құрамынан шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 г. N 273
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 1996 г. N 611. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1482
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1482.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в приложение к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 г. N 273 P940273_ "Вопросы Международного Казахско-Турецкого университета им. Х.А. Ясави" следующие изменения:
ввести в состав Полномочного Совета Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави от Республики Казахстан Намык Кемаля Зейбека - депутата Парламента Турции, заместителем председателя указанного Совета (по согласованию);
вывести из состава названного Совета Ауанова М.
Премьер-Министр
Республики Казахстан