Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1741 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 3 маусым N 687. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.23. N 1589 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1741 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж, N 38, 493-бап) мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
3-тармақтағы "4" саны "5" санымен ауыстырылсын;
4-тармақтағы "5" саны "6" санымен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi осы қаулыны жүзеге асыру үшiн 1996 жылы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiн ұстауға бөлiнген бюджет қаражаты шегiнде қажеттi қаржы бөлiнуiн қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1741
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 1996 г. N 687. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 23 декабря 1996 г. N 1589 ~P961589.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1741   P951741_   "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 38, ст. 493) следующие изменения:       в пункте 3 цифру "4" заменить цифрой "5";       в пункте 4 цифру "5" заменить цифрой "6".       2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить выделение необходимых ассигнований для реализации настоящего постановления в пределах бюджетных средств, выделенных на содержание Министерства юстиции Республики Казахстан в 1996 году.
Премьер-Министр Республики Казахстан