Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 6 қаңтардағы N 34 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 6 маусым N 714. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.09.19. N 1149 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Зейнетақы мен жәрдемақы төлеудi жақсарту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 6 қаңтардағы N 34 p940034_ қаулысының /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 1, 16-бап/ мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1996 жылғы 1 маусымнан бастап зейнетақы мен жәрдемақыны жеткiзу мен төлеу бойынша көрсетiлетiн қызметтiң бiрыңғай тарифi төленген зейнетақы мен жәрдемақының жалпы сомасының 1,8 процентi мөлшерiнде белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының Баға және монополияға қарсы саясат
жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникациялар министрлiгiнiң жанындағы Республикалық мемлекеттiк
почта байланысы кәсiпорнымен және Қазақстан Республикасының
Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiмен бiрлесiп зейнетақы мен
жәрдемақыны жеткiзу және төлеу бойынша көрсетiлетiн қызмет төлемiнiң
мөлшерiн реттеп отыру құқығы берiлсiн".
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары

О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 января 1994 г. N 34
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 1996 г. N 714. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 сентября 1996 г. N 1149 ~P961149.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 января 1994 г. N 34 P940034_ "О мерах по улучшению выплаты пенсий и пособий" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 1, ст. 16) следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить с 1 июня 1996 года единый тариф за услуги по
доставке и выплате пенсий и пособий в размере 1,8 процента от общей
выплаченной суммы пенсий и пособий.
Предоставить право Государственному комитету Республики
Казахстан по ценовой и антимонопольной политике совместно с
Республиканским государственным предприятием почтовой связи при
Министерстве транспорта и коммуникаций и Министерством социальной
защиты населения Республики Казахстан регулировать размеры платы за
услуги по доставке и выплате пенсий и пособий".
Заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан