Қазақстан Республикасы облигациясының дебюттiк эмиссиясын жүзеге асыру кезiнде жетекшi менеджердi тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 12 маусымдағы N 731
"1966 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2700 U952700_ Заң күшi бар Жарлығын орындау үшiн және халықаралық капитал рыноктарында Қазақстан Республикасы дебютiнiң табысты болуын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1995 жылғы 15 желтоқсандағы N 518 өкiмiне сәйкес құрылған жұмыс тобының халықаралық капитал рыноктарында Қазақстан Республикасының дебюттiк эмиссиясын жүзеге асыру кезiнде жетекшi менеджер етiп АВN AMRO Hoare Govett тағайындау туралы шешiмi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
заң кеңесшiсi қызметiне, ABN AMRO Hoare Govett комиссиялық
және дебюттiк эмиссияны қамтамасыз ету жөнiндегi басқа
да шығыстарын 1996 жылға арналған республикалық бюджетте сыртқы
экономикалық қызметтерге көзделген қаражат есебiнен төлеудi
қамтамасыз етсiн;
үш күн мерзiмде ABN AMRO Hoare Govett жетекшi менеджердiң
мандатын берсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О назначении ведущего менеджера при осуществлении дебютной эмиссии облигаций Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 1996 г. N 731
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 21 декабря 1995 г. N 2700 U952700_ "О республиканском бюджете на 1996 год" и в целях обеспечения успешного дебюта Республики Казахстан на международных рынках капитала Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить решение рабочей группы, созданной в соответствии с распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 декабря 1995 г. N 518, о назначении ведущим менеджером при осуществлении дебютной эмиссии облигаций Республики Казахстан на международных рынках капитала ABN AMRO Hoare Gоvеtt.
2. Министерству финансов Республики Казахстан:
обеспечить оплату услуг юридического советника, комиссионных и прочих расходов ABN AMRO Hoare Govett по обслуживанию дебютной эмиссии за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1996 год на внешнеэкономическую деятельность;
в трехдневный срок выдать мандат ведущего менеджера ABN AMRO Hoare Gоvеtt.
Премьер-Министр
Республики Казахстан