Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 17 желтоқсандағы N 1815 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 17 маусымдағы N 743
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Соколов-Сарыбай кен байыту өндiрiстiк бiрлестiгi" ашық үлгiдегi
акционерлiк қоғамын жекешелендiру тәртiбi туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 17 желтоқсандағы N 1815 қаулысына
мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
2-тармақтың бiрiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Сатудан түскен соманың 50 процентi Қазақстан Республикасының /10
процент/ және Қостанай облысының /40 процент/ бюджетiне есептеуге
жатады".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1815
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1996 г. N 743
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19
декабря 1995 г. N 1815 "О порядке приватизации акционерного общества
открытого типа "Соколовско-Сарбайское горно-обогатительное
производственное объединение" следующее изменение:
абзац первый пункта 2 изложить в следующей редакции:
"50 процентов от суммы продажи подлежит зачислению в бюджет
Республики Казахстан (10 процентов) и Кустанайской области (40
процентов)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан