Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 мамырдағы N 656 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 25 маусым N 785
Кредиторлық берешектердiң азаюына және төлем жасау қабiлетiнiң қалпына келуiне байланысты, сондай-ақ Қазақстан Республикасының дәрменсiз кәсiпорындарын санациялау мен жою жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның 1996 жылғы 17 мамырдағы шешiмiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Төлем жасауға қабiлетсiз кәсiпорындарды Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне беру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 мамырдағы N 656 қаулысының қосымшасына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 17, 194-бап) мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне берiлген
төлем жасауға қабiлетсiз кәсiпорындардың тiзбесiнен:
Қарағанды облысының "Карбид" АҚ-ы алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару
жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Қазақстан Республикасының мемлекеттiк
Медетшi банкiнен Қарағанды облысының "Карбид" АҚ мемлекеттiк акциялар
пакетiне иелiк ету, пайдалану және басқару құқын қайтып алсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. N 656
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 785
В связи с сокращением кредиторской задолженности и восстановления платежеспособности, а также в соответствии с решением Межведомственной комиссии по санации и ликвидации несостоятельных предприятий Республики Казахстан от 17 мая 1996 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в приложение к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. N 656 P950656_ "О передаче неплатежеспособных предприятий в государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 17, ст. 194) следующее изменение:
исключить из перечня неплатежеспособных предприятий, передаваемых в государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан:
АО "Карбит" Карагандинской области.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом отозвать у государственного Реабилитационного банка Республики Казахстан права владения, пользования и управления государственным пакетом акций акционерного общества "Карбит" Карагандинской области.
Премьер-Министр
Республики Казахстан