Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 28 маусым N 836
"Қазақстан Республикасының ортақ пайдаланудағы автомобиль жолдарын басқару туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 27 қарашадағы N 1598 қаулысын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,1995ж, N 36, 465-бап) орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлген қоса берiлiп отырған өзгертулер бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 28 маусымдағы
N 836 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне
енгiзiлетiн өзгертулер
1. "Алматы қаласындағы экологиялық жағдайды жақсарту шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 25 қарашадағы N 1184 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж, N 46, 553-бап) 5-тармағындағы "Қазақстан жолдары" мемлекеттiк холдинг компаниясымен" деген сөздер алынып тасталсын.
2. <*>
Ескерту. 2-тармақтың күшi жойылды - ҚР Үкіметінiң 2005.07.27. N 781  қаулысымен .
3.<*>
Ескерту. 3-тармақтың күшi жойылды - ҚР Үкіметінiң 1997.11.22. N 1641 қаулысымен.
4. <*>
Ескерту. 4-тармақтың күшi жойылды ҚР Үкіметінің 2005.11.03. N  1097 қаулысымен.

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 г. N 836
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 1995 г. N 1598 "Об управлении автомобильными дорогами общего пользования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 36, ст. 465) Правительство Республики Казахстан постановляет:
Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 июня 1996 г. N 836
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В пункте 5 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 ноября 1993 г. N 1184 "О мерах по улучшению экологической обстановки в г. Алматы" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 46, ст. 553) исключить слова "Государственной холдинговой компанией "Казакстан жолдары".
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г.  N 781  )
3.  (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 22 ноября 1997 г. N 1641   P971641_   )
4.  (Пункт утратил силу - постановлением Правительства РК от 3 ноября 2005 года N  1097 (вводится в действие со дня подписания)