Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 28 қарашадағы N 1600 қаулысының 6-тармағының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 9 шiлде N 857
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Зейнетақы қорына қаржы жинауды
жақсарту және зейнетақылар мен жәрдемақылардың төленуiн қамтамасыз
ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995
жылғы 28 қарашадағы N 1600 қаулысының 6-тармағының (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 36, 467-бап) күшi жойылған деп
танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары

О признании утратившим силу пункта 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 1995 г. N 1600
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1996 г. N 857
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу пункт 6 постановления Правительства
Республики Казахстан от 28 ноября 1995 г. N 1600
P951600_
"О мерах по
улучшению сборов средств в Пенсионный фонд Республики Казахстан и
обеспечению выплат пенсий и пособий" (САПП Республики Казахстан,
1995 г., N 36, ст. 467).
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан