Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 15 тамыздағы N 1125 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 10 шiлде N 865. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.11. N 1389 қаулысымен.
Мүгедектердi әлеуметтiк қорғауға бағытталған қаржыларды тиiмдi
пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Әкелiнетiн тауарларға арналған кеден бажының ставкалары
туралы" Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 15 тамыздағы N 1125
қаулысына мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1-қосымшасы:
1/ мына мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
----------------------------------------------------------------------
СЭҚ ТН бойынша і        Тауарлардың қысқаша атауы         іКедендiк
тауар коды     і                                          іқұннан
і                                          інемесе
і                                          ібiрлiк
і                                          іөлшемiнiң
і                                          іэкюдегi
і                                          іпроцентпен
і                                          іесептеге.
і                                          індегi
і                                          ібанк
і                                          іставкалары
----------------------------------------------------------------------
1                         2                             3
______________________________________________________________________
3922-3926-дан   Пластмассадан жасалған арнаулы              бажсыз
санитарлық-техникалық бұйымдар;
мүгедектерге арналған пластмассадан
жасалған асхана ыдысы, жуынуға арналған
заттар, басқа тұрмыс заттары;
пластмассадан жасалған басқа бұйымдар
және басқа материалдардан жасалған
бұйымдар***
6107-ден        Мүгедектерге арналған                       бажсыз
санитарлық-гигиеналық және медициналық
мақсаттағы ерлердiң және ұл балалардың
iш киiмдерi***
6108-ден        Мүгедектерге арналған                       бажсыз
санитарлық-гигиеналық және медициналық
мақсаттағы әйелдердiң және қыз
балалардың iш киiмдерi***
6207-ден        Мүгедектерге арналған                       бажсыз
санитарлық-гигиеналық және медициналық
мақсаттағы ерлердiң және ұл балалардың
iш киiмдерi***
6208-ден        Мүгедектере арналған                        бажсыз
санитарлық-гигиеналық және медициналық
мақсаттағы әйелдердiң және қыз
балалардың iш киiмдерi***
6909-6912-ден   Мүгедектер үшiн бейiмделген керамикалық     бажсыз
ыдыс және күнделiктi қолданыстағы
шаруашылық заттар***
70-тен          Мүгедектер үшiн бейiмделген шыны ыдыстар    бажсыз
мен бұйымдар***

О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 августа 1995 г. N 1125
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 10 июля 1996 г. N 865. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 ноября 1996 г. N 1389 ~P961389
В целях эффективного использования средств, направляемых на
социальную поддержку инвалидов, Правительство Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Кабинета Министров от 15 августа
1995 г. N 1125
P951125_
"О ставках таможенных пошлин на ввозимые
товары" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1:
1) дополнить строками следующего содержания:
______________________________________________________________________
Код товара |                                  |Ставка пошлины в
по ТН ВЭД  |                                  |процентах от
| Краткое наименование товара      |таможенной стоимости
|                                  |либо в экю за
|                                  |единицу измерения
______________|__________________________________|____________________
_______1______|_______________2__________________|__________3____________
из 3922-3926   Специальные санитарно-технические     беспошлинно
изделия из пластмасс; посуда
столовая, предметы туалета,
домашнего обихода из пластмасс
прочие; изделия из пластмасс прочие
и изделия из прочих материалов для
инвалидов ***
из 6107        Белье нижнее мужское и мальчиковое    беспошлинно
санитарно-гигиенического и
медицинского назначения для
инвалидов***
из 6108        Белье нижнее женское и для девочек    беспошлинно
санитарно-гигиенического и
медицинского назначения для
инвалидов***
из 6207        Белье нижнее мужское и мальчиковое    беспошлинно
санитарно-гигиенического и
медицинского назначения для
инвалидов ***
из 6208        Белье нижнее женское и для девочек    беспошлинно
санитарно-гигиенического и
медицинского назначения для
инвалидов ***
из 6909-6912   Адаптированная керамическая посуда    беспошлинно
и предметы ежедневного обихода
для инвалидов ***
из 70          Посуда и изделия из стекла,           беспошлинно
адаптированные для инвалидов ***

7323, 7324-тен  Мүгедектерге арналған қара металдан         бажсыз
жасалған ыдыс, санитарлық-техникалық
бұйым***
8213-тен        Мүгедектерге тiкелей арналған қайшылар,     бажсыз
тiгiншiлiк және соған тектестерiн қоса,
оларға арналған ұстаралар***
8214-тен        Мүгедектерге тiкелей арналған кескiш басқа  бажсыз
бұйымдар***
8215-тен        Мүгедектерге тiкелей арналған қасықтар,     бажсыз
шанышқылар, ожаулар, кепсерлер, торт
қалақшалары, май, балық тiлетiн пышақтар,
қант тiстеуiштерi және осыған сәйкес ас
әзiрлейтiн немесе асханалық заттар***
8712-ден        Тiрек-қимыл аппараты бұзылған мүгедектерге  бажсыз
арналған қозғалыс құралы (велосипедтер мен
әртүрлi мөлшердегi қозғалатын стендерлер)***
871639-дан      Тiркемелер және жартылай басқа да           бажсыз
тiркемелер***
9023-тен        Нашар еститiндердi және саңырауларды        бажсыз
оқытуға пайдаланатын көрсеткiштер,
аппаратуралар және модельдер***
9401-ден        Мүгедектерге тiкелей арналған жиhаздар***   бажсыз
95-тен          Арнаулы ойындар, ойыншықтар мен спорт       бажсыз
мүкәммалдары/арнайы жабдықталған сенсорлық
және ойын бөлмелерi, көру, тактильдiк,
моторлық және басқа сезiм түрлерiн дамытуға
арналған ойыншықтар, физиотерапевтiк, уқалау
доптары, матрастар, жастықтар, трубкалар,
вестибулярлық аппаратты дамытуға арналған
жабдықтар және мүгедектердi сауықтыруға
және оқытуға арналған басқа мамандандырылған
құралдар/***
мына мазмұндағы ескертумен толықтырылсын;
"***Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кепiлдiгi берiлетiн шет ел
кредитi есебiнен сатып алынған, сондай-ақ республикалық және
жергiлiктi бюджеттер есебiнен және 1995 жылдың 15 қыркүйегi кезiнен
бастап республикаға бюджет қаражаты есебiнен қаржыландырылатын
ұйымдардың әкелiнетiн";
2) "701331100-   Столды жасандыруға арналған бұйымдар      25
701391100    немесе ас үй бұйымдары және қолмен
жолдары:     өңделген өзге хрусталь бұйымдар"
мына редакцияда баяндалсын:
"701331100-   Столды жасандыруға арналған бұйымдар      25
701391100    немесе ас үй бұйымдары және қолмен
өңделген өзге хрусталь бұйымдар"
2-қосымшасында:
2-жолындағы "Медициналық мақсат үшiн арнайы арналған 8703
автомобильдерден" сөздер "мүгедектер үшiн арналған жеңiл
автомобильдер және басқа моторлы көлiк құралдары" сөздерiмен
толықтырылсын**;
мына мазмұндағы ескертпемен толықтырылсын:
"**республикалық және жергiлiктi бюджеттер есебiнен сатып
алынған және 1995 жылдың 15 қыркүйегi кезiнен бастап республикаға
бюджет қаражаты есебiнен қаржыландырылатын ұйымдар әкелген".
2. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап бiр ай өткен соң күшiне
енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары

из 7323,7324   Посуда, санитарно-технические         беспошлинно
изделия для инвалидов из черных
металлов ***
из 8213        Ножницы, включая портновские и        беспошлинно
аналогичные им, лезвия для них
специальные для инвалидов ***
из 8214        Изделия режущие прочие специальные    беспошлинно
для инвалидов ***
из 8215        Ложки, вилки, половники, шумовки,     беспошлинно
лопаточки для тортов, ножи для
рыбы, масла, щипцы для сахара и
аналогичные кухонные или столовые
приборы специальные для инвалидов ***
из 8712        Средства передвижения для инвалидов   беспошлинно
с нарушениями опорно-двигательного
аппарата (велосипеды и подвижные
стендеры различных размеров) ***
из 871639      Прицепы и полуприцепы                 беспошлинно
прочие ***
из 9023        Приборы, аппаратура и модели,         беспошлинно
используемые для обучения
слабослышащих и глухих ***
из 9401        Мебель специальная для инвалидов ***  беспошлинно
из 95          Специальные игры, игрушки и           беспошлинно
спортивный инвентарь (специально
оснащенные сенсорные и игровые
комнаты, игрушки для развития
зрительной, тактильной, моторной
и других видов чувствительности,
физиотерапевтические, массажные
мячи, матрацы, подушки, трубки,
оборудование для развития
вестибулярного аппарата и прочие
специализированные средства
для реабилитации и обучения
инвалидов) ***;
дополнить примечанием следующего содержания:
"*** закупленные за счет иностранных кредитов, предоставляемых
под гарантии Правительства Республики Казахстан, а также за счет
республиканского и местного бюджетов и ввезенные организациями,
содержащимися за счет бюджетных средств, в республику в период с 15
сентября 1995 года";
2) строку:
"701331100-   Изделия для сервировки стола или          25 "
701391100    кухонные принадлежности и прочие
изделия из хрусталя ручной
обработки
изложить в следующей редакции:
"701331100,   Изделия для сервировки стола или          25 "
701391100    кухонные принадлежности и прочие
изделия из хрусталя ручной
обработки
в приложении 2:
строку "из 8703 Автомобили, специально предназначенные для медицинских целей 2" дополнить словами "и автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные для инвалидов **";
дополнить примечанием следующего содержания:
"** закупленные за счет республиканского и местного бюджетов и
ввезенные организациями, содержащимися за счет бюджетных средств, в
республику в период с 15 сентября 1995 г."
2. Настоящее постановление вступает в силу по истечении одного
месяца со дня опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан