"Екiбастұзкөмiр" мемлекеттiк акционерлiк қоғамының бюджетпен өзара есептесуi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 18 шiлде N 915
Жылу-энергетикалық кешен жұмыстарын тұрақтандыру және бюджеттiк мекемелердiң тұтынылған электр және жылу энергиялары үшiн пайда болған берешектерiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Екiбастұзкөмiр" мемлекеттiк акционерлiк қоғамының 450,0 (төрт жүз елу) млн. теңге сомасындағы тiркелген (ренталық) төлемi мен "Қазкоммунэнерго" республикалық өндiрiстiк бiрлестiгi кәсiпорындарының жалпы сомасы 80,0 (сексен) млн.теңге, оның iшiнде қосылған құн салығы бойынша 8081 (сегiз миллион сексен бiр мың) теңге сомасындағы және экономиканы қайта құру қорының 13141 мың (он үш миллион жүз қырық бiр мың) теңге сомасындағы, заңды тұлғалардан алған 58778 мың (елу сегiз миллион жетi жүз жетпiс сегiз мың) теңге сомасындағы табыс салығы бойынша республикалық бюджет алдындағы берешектерiне қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес есептеме жүргiзсiн (1-қосымша).
Аталған сомаларды республикалық бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттiк мекемелердi қаржыландыру есебiне олардың алынған электр және жылу энергиясы үшiн Қазақстан Республикасы Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi жүйелерiнiң электр энергиясымен жабдықтаушы мекемелерi алдындағы берешектерiн өтеуге есептесiн (2-қосымша).
2. "Екiбастұзкөмiр" акционерлiк қоғамының келiсiлген кесте мен
бағалар бойынша республикалық бюджетке есептелетiн төлемдер есебiне
"Қазақстанэнерго" ұлттық энергетика жүйесiнiң электр станцияларына
көмiр беруi туралы Қазақстан Республикасы Энергетикға және көмiр
өнеркәсiбi министрлiгiнiң ұсынысы келiсiлсiн.
3. Берешектердi есептеу 1996 жылға арналған республикалық
бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсете отырып жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы "18" шiлдедегi
N 915 қаулысына
1-қосымша
"Қазкоммунэнерго" республикалық өндiрiстiк
бiрлестiгi кәсiпорындарының бюджетке
төленетiн төлемдер бойынша берешектерiнiң
ТIЗБЕСI
(мың теңге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і   Бюджет төлемдерiнiң сомасы
Кәсiпорындар мен        іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
ұйымдар атауы          і       і       оның  iшiнде
іБарлығыіДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і       і ҚҚС і ФПЭ і Заңды тұлғалардан
і       і     і     і   алынған табыс
і       і     і     і     салығы
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД

О взаиморасчетах с бюджетом Государственного акционерного общества "Экибастузкомир"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 1996 г. N 915
В целях стабилизации работы топливно-энергетического комплекса и сокращения образовавшейся задолженности бюджетных организаций за потребленную электрическую и тепловую энергию Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан произвести зачет задолженности перед республиканским бюджетом Государственного акционерного общества "Экибастузкомир" по фиксированным (рентным) платежам в сумме 450,0 (четыреста пятьдесят) млн.тенге и предприятий Республиканского производственного объединения "Казкоммунэнерго" на общую сумму 80,0 (восемьдесят) млн.тенге, в том числе по налогу на добавленную стоимость в сумме 8081 тыс. (восемь миллионов восемьдесят одна тысяча) тенге, фонду преобразования экономики в сумме 13141 тыс. (тринадцать миллионов сто сорок одна тысяча) тенге, подоходному налогу с юридических лиц в сумме 58778 тыс. (пятьдесят восемь миллионов семьсот семьдесят восемь тысяч) тенге согласно прилагаемому перечню (приложению 1).
Зачесть указанные суммы в счет финансирования бюджетных организаций, финансируемых из республиканского бюджета, на погашение задолженности энергоснабжающим организациям систем Министерства энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан и Республиканского производственного объединения "Казкоммунэнерго" за полученную электрическую и тепловую энергию (приложение 2).
2. Согласиться с предложением Министерства энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан о поставке угля акционерным обществом "Экибастузкомир" электростанциям Национальной энергетической системы "Казахстанэнерго" в счет зачитываемых платежей в республиканский бюджет по согласованному графику и ценам.
3. Зачет задолженности произвести с отражением указанных сумм в доходной и расходной частях республиканского бюджета на 1996 год.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 18 июля 1996 г. N 915
П Е Р Е Ч Е Н Ь
задолженностей по платежам в бюджет
предприятий РПО "Казкоммунэнерго"
(тыс.тенге)
--------------------------------------------------------------------
Наименование предприятий   !     Сумма платежей в бюджет
и организаций         !-------------------------------------
! Всего !       В том числе
!       !-----------------------------
!       !   НДС   !  ФПЭ   !подоходный
!       !         !        !налог с
!       !         !        !юр. лиц
--------------------------------------------------------------------

"Жылуэнергия" акционерлiк   8547    2547           6000
қоғамы, Ақтөбе қаласы
Қазандық және жылу жүйеле.  3883           3883
рiнiң дирекциясы, Шучинск
қаласы
"Жылу" акционерлiк қоғамы,   274            274
Шымкент қаласы
"Облжылукоммунэнерго"       4339           4339
өндiрiстiк бiрлестiгi,
Павлодар қаласы
"Облжылукоммунэнерго"       9664     3664          6000
өндiрiстiк бiрлестiгi,
Қарағанды қаласы
"Облжылукоммунэнерго"       4317                   4317
өндiрiстiк бiрлестiгi,
Қызылорда қаласы
"Облжылукоммунэнерго"        661                    661
өндiрiстiк бiрлестiгi,
Петропавл қаласы
"Облжылукоммунэнерго"      17551            811    16740
өндiрiстiк бiрлестiгi,
Жамбыл қаласы
"Облжылукоммунэнерго"       2834           2834
өндiрiстiк бiрлестiгi,
Талдықорған қаласы
"Облжылукоммунэнерго"       5870           1870     4000
өндiрiстiк бiрлестiгi,
Қостанай қаласы
"Облжылукоммунэнерго"       6030            163     5867
өндiрiстiк бiрлестiгi,
Орал қаласы
"Облжылукоммунэнерго"       3193                   3193
өндiрiстiк бiрлестiгi,
Өскемен қаласы
Құрылыс материалдары       12837            837    12000
комбинаты, Өскемен
қаласы
Барлығы                 80000     8081 13141    58778
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 шiлдедегi N 915 қаулысына 2-қосымша
Жылу және электр энергиялары үшiн берешектерiн есептеу
жүзеге асырылатын республикалық бюджеттiк мекемелердiң
ТIЗБЕСI
(мың теңге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і       і      оның   iшiнде:
іБарлығыіДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і       і"Қазақстанэнерго"і"Қазкоммун
і       і     ҰЭЖ         іэнерго" РОБ
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауiпсiздiк комитетi 18203         18203
Қазақстан Республикасы
Шекара әскерлерiнiң әскери
институты                    4000          4000
Қазақстан Республикасы Iшкi
әскерлерi бас басқармасы    30000         30000
Қазақстан Республикасы Iшкi
iстер министрлiгiнiң түзету
жүйелерi бас басқармасы     23507         23507
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрлiгi       204618        177618        27000
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi          1100         1100
Қазақстан Республикасының
мемлекеттiк шекарасын
қорғау жөнiндегi
мемлекеттiк комитет         13000         13000
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау
министрлiгi                  5420          4420         1000
Қазақстан Республикасының
Ғылым министрлiгi - Ғылым
академиясы                  15310         12144         3166
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуникациялар

АО "Жылуэнергия", г.Актюбинск   8547     2547               6000
Дирекция котельных и тепловых
сетей, г.Щучинск                3883               3883
АО "Жылу", г.Шымкент             274                274
ПО "Облтеплокоммунэнерго",
г.Павлодар                      4339               4339
ПО "Облтеплокоммунэнерго",
г.Караганда                     9664     3664               6000
ПО "Облтеплокоммунэнерго",
г.Кзылорда                      4317                        4317
ПО "Гортеплокоммунэнерго",
г.Петропавловск                  661                         661
ПО "Облтеплокоммунэнерго",
г.Жамбыл                       17551                811    16740
ПО "Облтеплокоммунэнерго",
г.Талдыкорган                   2834               2834
ПО "Гортеплокоммунэнерго",
г.Кустанай                      5870     1870               4000
ПО "Облтеплокоммунэнерго",
г.Уральск                       6030                163     5867
ПО "Облтеплокоммунэнерго",
г.Усть-Каменогорск              3193                        3193
Комбинат строительных
материалов, г.Усть-Каменогорск 12837                837    12000
ИТОГО              80000     8081     13141    58778
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 18 июля 1996 г. N 915
П Е Р Е Ч Е Н Ь
республиканских бюджетных учреждений, по
которым осуществляется зачет задолженности
за тепло- и электроэнергию
(тыс.тенге)
--------------------------------------------------------------------
Наименование предприятий  !  Всего  !       В том числе
и организаций       !         !---------------------------
!         !   НЭС      !РПО
!         !"Казахстан- !"Казкоммун-
!         ! энерго"    ! энерго"
--------------------------------------------------------------------
Комитет национальной
безопасности Республики
Казахстан                        18203      18203
Военный институт пограничных
войск Республики Казахстан        4000       4000
Главное управление внутренних
войск Республики Казахстан       30000      30000
Главное управление
исправительных систем
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан             23507      23507
Министерство обороны Республики
Казахстан                       204618     177618       27000
Государственный комитет по
чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан              1100       1100
Государственный комитет по
охране государственной
границы Республики Казахстан     13000      13000
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан              5420       4420        1000
Министерство науки - Академия наук
Республики Казахстан             15310      12144        3166
Министерство транспорта и
коммуникаций Республики

министрлiгi                 75912         72602         3310
Қазақстан Республикасының
Гидрометеорология жөнiндегi
бас басқармасы               5000          4408          592
Қазақстан Республикасының
Орман шаруашылығы комитетi   8000          7464          536
Қазақстан Республикасының
Су ресурстары жөнiндегi
комитетi                      200           200
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлiгi 9167          9167
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлiгi           33007         17566        15441
Қазақстан Республикасының
Өнеркәсiп және сауда
министрлiгi Мырғалымсай
кен орнының "Водоотлив"
кешенi                      46500         46500
"Қазақстан теледидары мен
радиосы" Республикалық
корпорациясы                15430          4475        10955
Қазақстан Республикасы
Президентi Iс басқармасының
Медициналық орталығы         3626          3626
Қазақстан Республикасының
Бiлiм министрлiгi           18000                      18000
Барлығы                 530000        450000        80000

Казахстан                        75912      72602        3310
Главное управление по
гидрометеорологии Республики
Казахстан                         5000       4408         592
Комитет лесного хозяйства
Республики Казахстан              8000       7464         536
Комитет по водным ресурсам
Республики Казахстан               200        200
Министерство сельского
хозяйства Республики Казахстан    9167       9167
Министерство финансов
Республики Казахстан             33007      17566       15441
Комплекс "Водоотлив"
Миргалимсайского месторождения
Минпромторга Республики
Казахстан                        46500      46500
Республиканская корпорация
"Телевидение и радио Казахстана" 15430       4475       10955
Медицинский центр Управления
Делами Президента Республики
Казахстан                         3626       3626
Министерство образования
Республики Казахстан             18000                  18000
ИТОГО                  530000     450000       80000