Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 мамырдағы N 587 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 23 шiлдедегі N 922 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
"Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығын монополиясыздандыру және тұрғын үй коммуналдық қызмет көрсетулерi үшiн есеп айырысуды тәртiпке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 мамырдағы N 587 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 177-бап) мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
4-тармақтың тоғызыншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық құрамындағы паспорт режимiн жүзеге асыру жөнiндегi қызметi жойылсын".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1996 г. N 587
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 1996 г. N 922. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1996 г. N 587 P960587_  "О демонополизации жилищно-коммунального хозяйства и упорядочении расчетов за жилищно-коммунальные услуги (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 20, ст. 177) следующее изменение:
абзац девятый пункта 4 изложить в следующей редакции:
"ликвидировать службы по осуществлению паспортного режима, находящиеся в составе жилищно-коммунального хозяйства".
Премьер-Министр
Республики Казахстан