Ақмола аграрлық университетiне Сәкен Сейфуллиннiң атын беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 29 шiлдедегi N 938
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгiнiң Ақмола аграрлық университетiне белгiлi жазушы, көрнектi қоғам және мемлекет қайраткерi Сәкен Сейфуллиннiң атын беру туралы ұсынысы қабылдансын және алдағы уақытта ол Сәкен Сейфуллин атындағы Ақмола аграрлық университетi болып аталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О присвоении имени Сакена Сейфуллина Акмолинскому аграрному университету
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1996 г. N 938
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Принять предложение Министерства образования Республики Казахстан о присвоении имени известного писателя, видного общественного и государственного деятеля Сакена Сейфуллина Акмолинскому аграрному университету и впредь именовать его - Акмолинский аграрный университет имени Сакена Сейфуллина.
Премьер-Министр
Республики Казахстан