Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 9 шiлдедегi N 859 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 29 шiлдедегi N 939
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Биназар" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiн сату туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 9 шiлдедегi N 589 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1996 г. N 859
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1996 г. N 939
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 9 июля 1996 г. N 859 "О продаже государственного пакета
акций акционерного общества "Биназар".
Премьер-Министр
Республики Казахстан