Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 тамыз N 983 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 597 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.07.2015 № 597 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Жастардың ғылыми, шығармашылық және қоғамдық қызметiн қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын" Мемлекеттiк жастар сыйлығы туралы, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын" Мемлекеттiк жастар сыйлығын беру жөнiндегi Комиссиясы туралы қоса берiлiп отырған ережелер бекiтiлсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2002.09.20. N  1038 қаулысымен.
2. <*>
Ескерту. 2-тармақ күшiн жойды - ҚР Үкіметінiң 1998.10.27. N   1086 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi белгiленген тәртiппен сыйлық беретiн жылы мемлекеттiк бюджетте Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын" Мемлекеттiк жастар сыйлығының лауреаттарына ақшалай сыйлық төлеуге қаражат көздесiн.
4. Қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 7 тамыздағы
N 983 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығы туралы
ЕРЕЖЕ
1. "Дарын" Мемлекеттiк жастар сыйлығы (Бұдан әрi - сыйлық) Қазақстан Республикасының 35 жасқа дейiнгi азаматтарына жемiстi ғылыми, шығармашылық және қоғамдық қызметi үшiн берiледi. Сыйлық талантты жастарды ынталандыру және олардың айрықша сіңірген еңбегін тану мақсатында беріледі.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2002.09.20. N  1038 қаулысымен.
2. Сыйлық мынадай (саны 10): ғылым, әдебиет, журналистика, спорт, халық шығармашылығы, дизайн және бейнелеу өнері, эстрада, театр және кино, классикалық музыка, қоғамдық қызмет атаулары бойынша екі жылда бір рет беріледі.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінiң 2002.09.20. N  1038 қаулысымен.
3. Сыйлықтың ақшалай мөлшерiн Қазақстан Республикасының Үкiметi берiлетiн жылы белгiлейдi.
4. Сыйлық беруге қызметі инновациялық болып табылатын және тиісті саланы және тұтастай алғанда қоғамды дамытуға ықпал ететін кандидаттар ұсынылады.
Бiр кандидатураны сыйлыққа қайта ұсынуға болмайды. Бiр кандидатураны бiр саладан артық сыйлыққа ұсынуға болмайды.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2002.09.20. N  1038 қаулысымен.

О Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1996 г. N 983. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2015 года № 597
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.07.2015 № 597 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В целях поддержки научной, творческой и общественной деятельности молодежи Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые положения о Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан, о Комиссии по присуждению Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 сентября 2002 г. N 1038.
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 27 октября 1998 г. N 1086)
3. Министерству финансов Республики Казахстан предусматривать в установленном порядке в год присуждения премии в республиканском бюджете средства на выплату денежных вознаграждений лауреатам Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан.
4. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УТВЕРЖДЕНО
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 августа 1996 года N 983
П О Л О Ж Е Н И Е
о Государственной молодежной премии "Дарын"
Правительства Республики Казахстан
1. Государственная молодежная премия "Дарын" (далее - премия) присуждается гражданам Республики Казахстан в возрасте до 35 лет за плодотворную научную, творческую и общественную деятельность. Премия присуждается в целях стимулирования и признания особых заслуг талантливой молодежи.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 сентября 2002 г. N 1038.
2. Премия присуждается один раз в два года (в количестве 10) по следующим номинациям: наука, литература, журналистика, спорт, народное творчество, дизайн и изобразительное искусство, эстрада, театр и кино, классическая музыка, общественная деятельность.  <*>
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления Правительства РК от 20 сентября 2002 г. N 1038.
3. Размер денежного вознаграждения премии устанавливается Правительством Республики Казахстан в год присуждения.
4. На соискание Премии выдвигаются кандидаты, деятельность которых является инновационной и способствует развитию соответствующей отрасли и общества в целом.
Не допускается повторное выдвижение на соискание премии одних и тех же кандидатур. Одна и та же кандидатура не может выдвигаться на соискание премии более чем по одной номинации.
Сноска. В пункт 4 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 сентября 2002 г. N 1038.

5. Конкурстық құжаттарды қабылдау, iрiктеу, талқылау және сыйлыққа ұсыну туралы шешiмдер қабылдау тәртiбiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын" Мемлекеттiк жастар сыйлығын беру жөнiндегi Комиссия (бұдан әрi - Комиссия) жүзеге асырады.
Комиссияның құрамын Қазақстан Республикасының Үкiметi сыйлық берiлетiн жылы бекiтедi.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2002.09.20. N  1038 қаулысымен.
6. Кандидатураларды сыйлыққа ұсыну тәртібі мен мерзімі туралы хабарландыру, сондай-ақ жекелеген атаулар бойынша Комиссияның қарауына берілетін қажетті конкурстық материалдардың тізбесі осы Ереженің 13-тармағына сәйкес сыйлық ресми тапсырылғанға дейін төрт айдан кешіктірмей баспасөзде жарияланады.
Конкурсқа қатысатын кандидатуралар тізімі мен оларды ұсынған ұйымдарда да баспасөзде жарияланады.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінiң 2002.09.20. N  1038 қаулысымен.
7. Сыйлық алуға кандидатураларды ұсынуды орталық, жергiлiктi және өзге де мемлекеттiк органдар, шығармашылық және кәсiптiк одақтар, қоғамдық жастар бiрлестiктерi және қызметi Қазақстан Республикасының заңнамасына қайшы келмейтiн өзге де ұйымдар жүргiзедi.
Сыйлық алуға ұсынылған кандидатуралар туралы дұрыс емес ақпарат ұсынылған жағдайда аталған кандидатуралар конкурсқа қатысуға жiберiлмейдi.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінiң 2006.08.22. N  797 (алғаш рет peсми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
8. Сыйлық алу конкурсына қатысушы кандидаттардың қызметі бұқаралық ақпарат құралдарында талқылануы керек. Талқылау материалдары Комиссияға жiберiледi.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2002.09.20. N  1038 қаулысымен.
9. Спектакльдердi, кино және телефильмдердi, бейнелеу өнерiнiң көрмелерiн қарауды, концерттiк бағдарламалар мен музыкалық шығармаларды тыңдауды ұйымдастыру, сыйлыққа ұсынылғандардың қызметімен таныстыру ұсынушы ұйымдармен бiрге Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын" Мемлекеттiк жастар сыйлығы жөнiндегi Комиссиясына жүктеледi.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2002.09.20. N  1038 қаулысымен.
10. <*>
Ескерту. 10-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінiң 2002.09.20. N  1038 қаулысымен.
11. Сыйлық алған адамдарға Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын" Мемлекеттiк жастар сыйлығының лауреаты" атағы берiлiп, диплом, омырауға тағатын белгi және ақшалай сыйлық табыс етiледi.
12. Сыйлық авторлар ұжымына берiлсе, оның ақшалай бөлiгi олардың мүшелері арасында тең бөлiнедi.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2002.09.20. N  1038 қаулысымен.

5. Прием, отбор конкурсных документов, обсуждение и принятие решений о представлении к премии осуществляет Комиссия по присуждению Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан (далее - Комиссия).
Состав Комиссии утверждается Правительством Республики Казахстан в год присуждения премии.
Сноска. В пункт 5 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 сентября 2002 г. N 1038.
6. Объявление о порядке и сроках выдвижения кандидатур на соискание, а также перечень необходимых конкурсных материалов, предоставляемых на рассмотрение Комиссии по отдельным номинациям, публикуется в печати не позднее, чем за четыре месяца до официального вручения Премии в соответствии с пунктом 13 настоящего Положения.
Список участвующих в конкурсе кандидатур и выдвинувших их организаций также публикуется в печати.
Сноска. Пункт 6 - в редакции постановления Правительства РК от 20 сентября 2002 г. N 1038.
7. Представление кандидатур на соискание премии производится центральными, местными и иными государственными органами, творческими и профессиональными союзами, молодежными общественными объединениями и иными организациями, деятельность которых не противоречит законодательству Республики Казахстан.
В случае предоставления недостоверной информации о кандидатурах, выдвинутых на соискание премии, данные кандидатуры не допускаются к участию в конкурсе.
Сноска. Пункт 7 в редакции постановления Правительства РК от 22 августа 2006 года N 797.
8. Деятельность кандидатов, принимающих участие в конкурсе на соискание премии, подлежит обсуждению в средствах массовой информации. Материалы обсуждения направляются в Комиссию.
Сноска. В пункт 8 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 сентября 2002 г. N 1038.
9. Организация просмотров спектаклей, кино- и телефильмов, выставок изобразительного искусства, прослушивания концертных программ и музыкальных произведений, ознакомление с деятельностью соискателей возлагаются на выдвигающие организации совместно с Комиссией.
Сноска. В пункт 9 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 сентября 2002 г. N 1038.
10.  (Пункт 10 исключен - постановлением Правительства РК от 20 сентября 2002 г. N 1038.)
11. Лицам, удостоенным премии, присваивается звание "Лауреат Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан", вручаются диплом, нагрудный знак и денежная премия.
12. При присуждении премии коллективу авторов ее денежная часть делится поровну между его членами.
Сноска. В пункт 12 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 сентября 2002 г. N 1038.

13. Сыйлықтар салтанатты жағдайда тапсырылады, наградтау рәсiмi Қазақстан Республикасының Тәуелсiздiк Күнiне орайластырылады.
14. Лауреаттың омырауға тағатын белгiсi мен дипломның сипаттамасын Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын" Мемлекеттiк жастар сыйлығы жөнiндегi Комиссиясының төрағасы бекiтедi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 7 тамыздағы
N 983 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын" Мемлекеттiк жастар сыйлығын беру жөнiндегi Комиссия туралы
ЕРЕЖЕ
Ескерту. Тақырыбына өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2002.09.20. N  1038 қаулысымен.
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын" Мемлекеттiк жастар сыйлығын беру жөнiндегi Комиссия (Бұдан әрi - Комиссия) сарапшы-кеңесшi орган болып табылады, ол өз мiндеттерiн қоғамдық негiзде атқаратын мәдениеттiң, өнердiң, ғылымның беделдi қайраткерлерiнен, орталық атқарушы органдардың жауапты қызметкерлерiнен құрылады.
Комиссия қызметінің ұйымдық, материалдық-техникалық қамтамасыз етілуін Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi жүзеге асырады.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2002.09.20. N  1038 , 2004.08.26. N  897 , 2005.09.29. N   964 қаулыларымен.
2. Комиссияның жұмысын төраға бастаған төралқа басқарады.
Комиссия төрағасы оның қызметiне басшылық жасайды, Комиссияның отырыстарында төрағалық етеді, оның жұмысын жоспарлайды, оның шешiмдерiнiң iске асырылуына жалпы бақылауды жүзеге асырады және қолданыстағы заңнамаға сәйкес Комиссия жүзеге асыратын қызмет үшiн, сондай-ақ салааралық, ведомствоаралық үйлестiру үшiн және Комиссия әзiрлейтiн шешiмдер үшiн дербес жауапты болады. Төраға болмаған кезде оның функцияларын орынбасары орындайды.
Комиссия хатшысы Комиссия отырыстарының күн тәртiбi жөнiндегi ұсыныстарды, қажеттi құжаттарды, материалдарды дайындайды және ол өткiзiлгеннен кейiн хаттаманы ресiмдейдi.
Хатшы жұмыс тобының мүшесi болып табылмайды.
Комиссия мүшелерi Комиссия қызметiне алмастыру құқығынсыз қатысады.
Комиссияның дербес құрамын Қазақстан Республикасының Үкiметi сыйлық берiлетiн жылы бекiтедi.
Комиссияның сандық құрамы 28 адамнан аспауға тиiс.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2002.09.20. N  1038 , 2004.08.26. N  897 , 2006.08.22. N  797 (алғаш рет peсми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
3. Комиссия өзiне жүктелген мiндеттерi бойынша:
сыйлыққа ұсынылған кандидатуралардың конкурстық құжаттарын қабылдап, алдын ала қарайды, оларды ұсыну тәртiбiнiң сақталуын қамтамасыз етедi;
кандидатураларды iрiктеп алып, конкурсқа қатысуға рұқсат ету туралы ұсыныстар енгiзедi, конкурсқа жiберiлген жұмыстарды ұсынған ұйымдарды көрсете отырып, олардың тiзiмiн баспасөзде жариялайды;
конкурсқа жiберiлген кандидатуралардың қызметін кең және ашық талқылануын ұйымдастырады;
сыйлықтарды беру туралы шешiм қабылдайды;
сыйлық лауреатының дипломдары мен омырауға тағатын белгiсiн ресiмдейдi.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2002.09.20. N  1038 қаулысымен.

13. Премии вручаются в торжественной обстановке, церемония награждения приурочивается ко Дню Независимости Республики Казахстан.
14. Описания нагрудного знака и диплома лауреата утверждаются председателем Комиссии.
УТВЕРЖДЕНО
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 августа 1996 г. N 983
П О Л О Ж Е Н И Е
о Комиссии по присуждению Государственной молодежной
премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан
Сноска. В заголовок внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 сентября 2002 г. N 1038.
1. Комиссия по присуждению Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан (далее - Комиссия) является экспертно-совещательным органом и формируется из числа авторитетных деятелей культуры, искусства, науки, ответственных работников центральных исполнительных органов, исполняющих свои обязанности на общественных началах.
Организационное, материально-техническое обеспечение деятельности Комиссии осуществляется Министерством образования и науки Республики Казахстан.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 сентября 2002 г. N 1038; от 26 августа 2004 года N 897; от 29 сентября 2005 г. N 964.
2. Работой Комиссии руководит президиум во главе с председателем.
Председатель Комиссии руководит ее деятельностью, председательствует на заседаниях Комиссии, планирует ее работу, осуществляет общий контроль над реализацией ее решений и несет в соответствии с действующим законодательством персональную ответственность за деятельность, осуществляемую Комиссией, а также межотраслевую, межведомственную координацию и за решения, вырабатываемые Комиссией. Во время отсутствия председателя его функции выполняет заместитель.
Секретарь Комиссии подготавливает предложения по повестке дня заседаний Комиссии, необходимые документы, материалы и оформляет протокол после его проведения.
Секретарь не является членом рабочей группы.
Члены Комиссии принимают участие в деятельности Комиссии без права замены.
Персональный состав Комиссии утверждается Правительством Республики Казахстан в год присуждения премии.
Численный состав Комиссии не должен превышать 28 человек.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 сентября 2002 г. N 1038; от 26 августа 2004 года N 897; от 22 августа 2006 года N 797.
3. Комиссия в соответствии с возложенными на нее обязанностями:
осуществляет прием и предварительное рассмотрение конкурсных документов кандидатур, выдвинутых на соискание премии, обеспечивает соблюдение порядка их выдвижения;
производит отбор, вносит предложения о допуске к участию в конкурсе, публикует в печати список допущенных кандидатур с указанием организаций, выдвинувших их;
организует широкое и открытое обсуждение деятельности допущенных к конкурсу кандидатур;
принимает решение о присуждении премии;
оформляет дипломы и нагрудные знаки лауреата премии.
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 сентября 2002 г. N 1038.

4. Комиссия сыйлыққа ұсынылған кандидатураларды алдын ала қарау үшiн секциялар мен сараптау топтарын құрады.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2002.09.20. N  1038 , 2005.09.29. N  964 қаулыларымен.
5. Сыйлық алуға ұсынылған кандидатураларды Комиссия екi кезеңде қарайды. Бiрiншiсiнде Комиссия конкурсқа сыйлық алуға қатысу үшiн кандидатураларды iрiктейдi, екiншiсiнде сыйлық тағайындау туралы шешiм қабылдайды.
Комиссия шешiмдерi ашық дауыс беру арқылы қабылданады және егер оған Комиссия мүшелерiнiң жалпы санының көпшiлiгi дауыс берсе, қабылданған болып саналады. Дауыстар тең болған жағдайда төраға дауыс берген шешiм қабылданған болып саналады.
Комиссия отырыстарын өткiзу нәтижелерi бойынша оның барлық мүшелерi мiндеттi түрде қол қоятын хаттама жасалады.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінiң 2006.08.22. N  797 (алғаш рет peсми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6. Егер де сыйлыққа Комиссия мүшесiнiң кандидатурасы ұсынылған болса, оның авторы Комиссияның секциялары мен мәжiлiстерiнiң жұмысына қатыспайды.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2002.09.20. N  1038 қаулысымен.
7. Мемлекеттiк сыйлықты беру туралы шешiмдi Комиссия дауыс беру нәтижелерi бойынша қабылдайды және ол Қазақстан Республикасының Үкiметi бекiткеннен кейiн күшiне кiредi. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Мемлекеттiк сыйлықты беру туралы қаулысы Қазақстан Республикасының Тәуелсiздiк Күнiне орай баспасөзде жарияланады.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2006.08.22. N  797 (алғаш рет peсми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 7 тамыздағы
N 983 қаулысымен
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
1. "Дарын" Мемлекеттiк жастар сыйлығын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 11 тамыздағы N 666  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 32, 489-бап).
2. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 11 тамыздағы N 666 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 9 тамыздағы N 888  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 34, 374-бап).
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 16 мамырдағы N 525 қаулысының 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 22, 229-бап).

4. Комиссия создает секции и экспертные группы для предварительного рассмотрения кандидатур, выдвинутых на соискание премии.
Сноска. В пункт 4 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 сентября 2002 г. N 1038; от 29 сентября 2005 г. N 964.
5. Кандидатуры, выдвинутые на соискание премии, рассматриваются Комиссией в два этапа. На первом - Комиссия отбирает кандидатуры для участия в конкурсе на соискание премии, на втором - принимает решение о присуждении премии.
Решения Комиссии принимаются открытым голосованием и считаются принятыми, если за них подано большинство голосов от общего количества членов Комиссии. В случае равенства голосов принятым считается решение, за которое проголосовал председатель.
По результатам проведения заседаний Комиссии составляется протокол, подписываемый в обязательном порядке всеми его членами.
Сноска. Пункт 5 в редакции постановления Правительства РК от 22 августа 2006 года N 797.
6. В случае выдвижения на соискание премии кандидатуры члена Комиссии, ее автор не принимает участие в работе ее секций и заседаний.
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 сентября 2002 г. N 1038.
7. Решение о присуждении премии принимается Комиссией по результатам голосования и вступает в силу после утверждения его Правительством Республики Казахстан. Постановление Правительства Республики Казахстан о присуждении премии в печати публикуется ко Дню Независимости Республики Казахстан.
Сноска. В пункт 7 внесены изменения постановлением Правительства РК от 22 августа 2006 года N 797.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 августа 1996 г. N 983
П Е Р Е Ч Е Н Ь
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 августа 1992 г. N 666 "Об учреждении Государственной молодежной премии "Дарын" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 32, ст.489).
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 августа 1994 г. N 888 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 августа 1992 г. N 666" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 34, ст.374).
3. Пункт 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 мая 1994 г. N 525 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 22, ст.229).

4. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 9 тамыздағы N 888 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 24 желтоқсандағы N 1462  қаулысы

4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 декабря 1994 г. N 1462 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 августа 1994 г. N 888".