Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 2 маусымдағы N 487 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 12 тамыздағы N 990
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Казинтермед" республикалық сыртқы экономикалық бiрлестiгi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 2 маусымдағы N 487 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 22, 352-бап) күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившими силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 июня 1992 г. N 487
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 1996 г. N 990
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров
Республики Казахстан от 2 июня 1992 г. N 487 "О республиканском
внешнеэкономическом объединении "Казинтермед" (САПП Республики
Казахстан, 1992 г., N 22, ст.352).
Премьер-Министр
Республики Казахстан