Халықаралық Валюта Қоры мен Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкiсiнiң жылдық жиналысына қатысу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 12 тамыздағы N 997
1996 жылдың 1-5 қазаны аралығында Вашингтонда өткiзiлетiн Халықаралық Валюта Қоры мен Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкiнiң жылдық жиналысына қатысу үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. 1996 жылдың 28 қыркүйегi мен 6 қазаны аралығында Вашингтонға
жүретiн Қазақстан Республикасының Үкiмет делегациясының құрамы
қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi жүру
құжаттарын ресiмдеудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен Қазақстан
Республикасының Ұлттық Банкi белгiленген нормаларға сәйкес Үкiмет
делегациясы үшiн валюта қаражатын бөлсiн.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан
Республикасының Халықаралық Валюта Қорындағы офистi жалдауға 1800
(бiр мың сегiз жүз) АҚШ долларын бөлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 12 тамыздағы
N 997 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiмет делегациясының
ҚҰРАМЫ
Жандосов О.А.        - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң
төрағасы, басшы
<*>
Ертiлесова Ж.Д.      - Қазақстан Республикасы Экономика
министрiнiң бiрiншi орынбасары
Мыңбаев С.           - Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң
орынбасары
<*>
<*>
ЕСКЕРТУ. Құрамға өзгертулер енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.09.23.
N 1160 қаулысымен.
P961160_

Об участии в годовом собрании Международного Валютного Фонда и Международного Банка Реконструкции и Развития
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 1996 г. N 997
Для участия в годовом собрании Международного Валютного Фонда и Международного Банка Реконструкции и Развития, проводимом в Вашингтоне с 1 по 5 октября 1996 года, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить состав Правительственной делегации Республики Казахстан, выезжающей в Вашингтон с 28 сентября по 6 октября 1996 года, согласно приложению.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить оформление выездных документов.
3. Министерству финансов Республики Казахстан и Национальному
Банку Республики Казахстан выделить валютные средства для
Правительственной делегации согласно установленным нормам.
4. Министерству финансов Республики Казахстан выделить на
аренду офиса Республики Казахстан в Международном Валютном Фонде
1800 (одна тысяча восемьсот) долларов США.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 августа 1996 г. N 997
Состав
Правительственной делегации Республики Казахстан
<*>
Сноска. Состав делегации изменен - постановлением
Правительства РК от 23 сентября 1996 г. N 1160
P961160_
.
Джандосов У.А.       -   Председатель Национального Банка
Республики Казахстан, руководитель
Ертлесова Ж.Д.       -   первый заместитель Министра экономики
Республики Казахстан
Мынбаев С.           -   заместитель Министра финансов
Республики Казахстан