Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 маусымдағы N 835 қаулысының 3-тармағының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 13 тамыздағы N 1007
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 қаулысына өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 маусымдағы N 835 қаулысының 3-тармағының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 г. N 835
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 1996 г. N 1007
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 г. N 835 P960835_ "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 г. N 1894".
Премьер-Министр
Республики Казахстан