1996-2000 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының электр энергетикасы саласын дамыту жөнiндегi кезек күттiрмейтiн шаралар бағдарламасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 14 тамыз N 1010. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1999.04.09. N 384 қаулысымен. ~P990384
Елiмiздiң экономикасын энергиямен қамтамасыз ету проблемаларын кезең-кезеңмен шешу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi әзiрлеген 1996-2000 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының электр энергетикасы саласын дамыту жөнiндегi кезек күттiрмейтiн шаралар бағдарламасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi Экономика министрлiгiмен және Мемлекеттiк электр энергетикасын реттеу комиссиясымен бiрлесiп 1997-2000 жылдарға арналған индикативтiк жоспарларды жасаған кезде салада жүргiзiлген құрылымдық-экономикалық өзгерiстердi ескере отырып аталған
бағдарламаға қажеттi түзетулер енгiзсiн.
3. Осы қаулының орындалуына және электр энергетикасы саласын
дамыту жөнiндегi жұмыстарды жалпы үйлестіруге бақылау жасау Қазақстан
Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгiне
жүктелсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары

О Программе неотложных мер по развитию электроэнергетической отрасли Республики Казахстан на 1996-2000 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 1996 года N 1010. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 апреля 1999 г. N 384 ~P990384.
В целях поэтапного решения проблем энергоснабжения экономики страны Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить разработанную Министерством энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан Программу неотложных мер по развитию электроэнергетической отрасли Республики Казахстан на 1996-2000 годы.
2. Министерству энергетики и угольной промышленности совместно с Министерством экономики Республики Казахстан и Государственной регулирующей комиссией в электроэнергетике при формировании индикативных планов на 1997-2000 годы вносить в указанную Программу необходимые коррективы с учетом проводимых структурно-экономических преобразований в отрасли.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления и общую координацию работ по развитию электроэнергетической отрасли возложить на Министерство энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан. Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан