Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 қаңтардағы N 132 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 16 тамыздағы N 1021. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.11. N 1128 қаулысымен.(P031128)
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Орталық Азия ынтымақтасу және даму банкi Кеңесiне уәкiлдi өкiл және оның орынбасарын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 қаңтардағы N 132 қаулысына мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасы Экономика министрiнiң орынбасары М.К.Кетебаев Орталық Азия ынтымақтасу және даму банкi Кеңесiне Қазақстан Республикасының уәкiлдi өкiлi болып тағайындалсын.
Шөкеев Ө.Е. Орталық Азия ынтымақтасу және даму банкi Кеңесiндегi Қазақстан Республикасының уәкiлдi өкiлi мiндетiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 1996 г. N 132
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 1996 г. N 1021. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 ноября 2003 г. N 1128 (P031128)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 1996 г. N 132 P960132_  "О назначении уполномоченного представителя и его заместителя в Совет Центральноазиатского банка сотрудничества и развития" следующие изменения;
назначить уполномоченным представителем Республики Казахстан в Совете Центральноазиатского банка сотрудничества и развития Кетебаева М.К. - заместителя Министра экономики Республики Казахстан;
освободить от обязанностей уполномоченного представителя Республики Казахстан в Совете Центральноазиатского банка сотрудничества и развития Шукеева У.Е.
Премьер-Министр
Республики Казахстан