Қазақстан Республикасының бiлiм мекемелерiне есiмдер беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 28 тамыздағы N 1059
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Алматы қаласының әкiмiнiң Қазақстан Республикасының Бiлiм
министрлiгiмен және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы
Мемлекеттiк ономастика комиссиясымен келiсiлген Алматы қаласының
бiлiм мекемелерiне:
N 161 көп салалы қазақ гимназиясына - қазақтың ұлы ақыны Жамбыл
Жабаевтың;
N 128 қазақ орта мектебiне - қазақ  әдебиетiнiң классигi Мұхтар
Әуезовтың есiмдерiн беру туралы ұсыныстары қабылдансын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О присвоении имен учреждениям образования Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 1996 г. N 1059
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Принять предложения акима г. Алматы, согласованные с Министерством образования Республики Казахстан и Государственной ономастической комиссией при Правительстве Республики Казахстан, о присвоении имен учреждениям образования по г. Алматы:
Жамбыла Жабаева - великого казахского поэта - казахской многопрофильной гимназии N 161;
Мухтара Ауэзова - классика казахской литературы - казахской средней школе N 128.
Премьер-Министр
Республики Казахстан