Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 сәуiрдегi N 427 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 4 қыркүйек N 1084. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.04.14. N 357 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының кеден органдарының жұмысындағы елеулi кемшiлiктер туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 сәуiрдегi N 427 қаулысына мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
3-тармақтың екiншi абзацындағы "мен "Бақты" кеденiнiң" деген сөздер алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 1996 г. N 427
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 1996 г. N 1084. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 апреля 2003 г. N 357
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 1996 г. N 427 P960427_  "О серьезных недостатках в работе таможенных органов Республики Казахстан" следующие изменение:
в абзаце втором пункта 3 исключить слова "и таможни "Бахты".
Премьер-Министр
Республики Казахстан