Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1784 қаулысына толықтыру мен өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 11 қыркүйек N 1108. Күшi жойылған - ҚРү-нiң 1996.12.27. N 1659 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
"Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау
министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1784
қаулысына мынадай толықтыру мен өзгерту енгiзiлсiн:
"Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау
министрлiгi орталық аппаратының құрылымы" қосымшасында:
1. Толықтырылсын:
Гидрогеология және жер асты суларының мониторингi басқармасы
2. Алынып тасталсын:
Гидрогеология бөлiмi
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1784
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 1996 г. N 1108. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 1996 г. N 1659 ~P961659.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1784 P951784_ "О структуре центрального аппарата Министерства геологии и охраны недр Республики Казахстан" следующие дополнение и изменение:
в приложении "Структура центрального аппарата Министерства геологии и охраны недр Республики Казахстан":
1. Дополнить:
Управление гидрогеологии и мониторинга подземных вод
2. Исключить:
Отдел гидрогеологии
Премьер-Министр
Республики Казахстан