Қазақстан Республикасының газ саласындағы мүлiктi жекешелендiру жөнiндегi шаралар жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 17 қыркүйек N 1126. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасында 1996-1998 жылдары мемлекеттiк меншiктi жекешелендiру және қайта құрылымдау бағдарламасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақгаз" мемлекеттiк холдинг компаниясы мен "Алаугаз" акционерлiк қоғамының газ тасымалдау жүйесi объектiлерiн мүлiктiк жалдауға, сенiмдi басқаруға және жекешелендiруге беру жөнiндегi ұсынылып отырған шаралар жоспары бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi заңда белгiленген тәртiппен:
"Қазақгаз" мемлекеттiк холдинг компаниясы мен "Алаугаз" акционерлiк қоғамының газ тасымалдау жүйесi объектiлерi жөнiндегi аталған шаралар жоспарының жүзеге асырылуын қамтамасыз етсiн;
газ шаруашылығы акционерлiк қоғамдарының мемлекеттiк акциялар пакетiн сату үшiн қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне берсiн;
Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiмен, Қазақстан Республикасының Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитетiмен, Қазақстан Республикасының Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгiмен және облыстардың әкiмдерiмен бiрлесе отырып "Қазақгаз" мемлекеттiк холдинг компаниясы мен "Алаугаз" акционерлiк қоғамының газ тасымалдау жүйесi объектiлерiн мүлiктiк жалдауға, сенiмдi басқаруға және жекешелендiруге беру жөнiндегi шараларға байланысты жұмыстарды жүзеге асыруда өкiлеттi консультанттарға қажеттi жәрдем көрсетсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 17 қыркүйектегi
N 1126 қаулысымен
Бекiтiлген
"Қазақгаз" мемлекеттiк холдинг компаниясы мен "Алаугаз"
АҚ газ тасымалдау жүйесi объектiлерiн мүлiктiк жалдауға,          сенiмдi басқаруға және жекешелендiруге беру жөнiндегi                            шаралар жоспары
--------------------------------------------------------------------
Шаралар                           і Орындалу мерзiмi
--------------------------------------------------------------------
I кезең. Дайындық кезеңi
1    Объектiлердiң қызметiне және бәсекелестiк   1996 жылғы
қабiлетiне талдау жасау                     20 қыркүйекке дейiн
2    "Қазақгаз" МКХ объектiлерiн мүлiктiк        1996 жылғы
жалдауға беру жөнiндегi негiзгi шарттарын   20 қыркүйекке дейiн
(концессия) әзiрлеу
3    "Қазақгаз" МКХ объектiлерiнiң концессияға   1996 жылғы
беруге жататын мүлiктiк кешендердi бөле     30 қыркүйекке дейiн
отырып ұйымдастыру-құрылымдық, технологиялық
және басқа қайта жаңғыртуларды әзiрлеу мен
жүзеге асыру
II кезең. Тендерлiк процесс
4    Тендерге қатысуға шақыруларды жiберу        1996 жылғы
1 қазанға дейiн
5    Ақпараттық меморандумды (тендерлiк          1996 жылғы
құжаттарды) жiберу                          1 қазанға дейiн
6    Инвесторлармен жұмысты ұйымдастыру          1996 жылғы
(ақпараттық бөлмелердi әзiрлеу,             15 қазанға дейiн
объектiлерге бару және т.б.)
7    Тендерлiк ұсыныстарды қабылдау және талдау  1996 жылғы
30 қазанға дейiн
8    Жеңiмпазды анықтау                          1996 жылғы
5 қарашаға дейiн
9    Тендер жеңiмпазымен келiссөздер жүргiзу     1996 жылғы
20 қарашаға дейiн
10   Шартқа қол қою                              1996 жылғы
30 қарашаға дейiн
III кезең. Қорытынды кезең
11   "Алаугаз" АҚ-ын тендер арқылы              Жоғарыда көрсетiлген
жекешелендiру жөнiндегi шараларды жүргiзу   шараларды
өткiзгеннен кейiн
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 17 қыркүйектегi
N 1126 қаулысымен
Қосымша
Мемлекеттiк акциялар пакетi тендер арқылы сатылу жолымен
жекешелендiруге жататын газ шаруашылығы акционерлiк
қоғамдарының
ТIЗБЕСI
Ақмола ГШАҚ
Алматы ГШАҚ
Жамбыл ГШАҚ
Жезқазған ГШАҚ
Қарағанды ГШАҚ
Қызылорда ГШАҚ
Көкшетау ГШАҚ
Солтүстiк Қазақстан ГШАҚ
Талдықорған ГШАҚ
Темiртау ГШАҚ
Торғай ГШАҚ
Оңтүстiк Қазақстан ГШАҚ
"Өскемен Алаугаз" АҚ
"Павлодар газ шаруашылығы" АҚ
Алматы iске қосу-ретте АҚ

О плане мероприятий по приватизации имущества газовой отрасли Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 1996 г. N 1126. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
В соответствии с Программой приватизации и реструктуризации государственной собственности в Республике Казахстан на 1996-1998 годы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый план мероприятий по передаче в имущественный наем, доверительное управление и приватизацию объектов газотранспортной системы Государственной холдинговой компании "Казахгаз" и акционерного общества "Алаугаз".
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом в установленном законодательством порядке:
обеспечить реализацию указанного плана мероприятий по газотранспортной системе Государственной холдинговой компании "Казахгаз" и акционерного общества "Алаугаз";
передать Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации для продажи государственные пакеты акций акционерных обществ газового хозяйства согласно приложению;
совместно с Государственным комитетом Республики Казахстан по приватизации, Государственным комитетом Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике, Министерством нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан и акимами областей оказывать необходимое содействие уполномоченным консультантам в осуществлении работ, связанных с мероприятиями по имущественному найму, доверительному управлению и приватизации объектов газотранспортной системы Государственной холдинговой компании "Казахгаз", акционерного общества "Алаугаз" и акционерных обществ газового хозяйства.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 17 сентября 1996 г. N 1126
План мероприятий
по передаче в имущественный наем,
доверительное управление и приватизацию
объектов газотранспортной системы Государственной
холдинговой компании "Казахгаз" и акционерного
общества "Алаугаз"
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і            Мероприятия               і   Срок исполнения
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
I этап. Подготовительный этап
1    Анализ деятельности и                  до 20 сентября 1996 года
конкурентоспособности объектов
2    Разработка основных условий по         до 20 сентября 1996 года
передаче объектов ГХК "Казахгаз" в
имущественный наем (концессию)
3    Разработка и осуществление             до 30 сентября 1996 года
организационно-структурных,
технологических и других
преобразований объектов ГХК
"Казахгаз" с выделением
имущественного комплекса, подлежащего
передаче в концессию
II этап. Тендерный процесс
4    Рассылка приглашений для участия       до 1 октября 1996 года
в тендере
5    Рассылка информационного меморандума   до 1 октября 1996 года
(тендерных документов)
6    Организация работы с инвесторами       до 15 октября 1996 года
(подготовка информационных комнат,
посещение объектов и т.д.)
7    Прием и анализ тендерных предложений   до 30 октября 1996 года
8    Определение победителя                 до 5 ноября 1996 года
9    Проведение переговоров с победителем   до 20 ноября 1996 года
тендера
10   Подписание договора                    до 30 ноября 1996 года
III этап. Заключительный этап
11   Проведение мероприятий по              После проведения
приватизации АО "Алаугаз" через        вышеуказанных
тендер                                 мероприятий
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 сентября 1996 г. N 1126
Перечень
акционерных обществ газового хозяйства,
государственные пакеты акций
которых подлежат приватизации путем продажи
через тендер
Акмолинское АОГХ
Алматинское АОГХ
Жамбылское АОГХ
Жезказганское АОГХ
Карагандинское АОГХ
Кзыл-Ординское АОГХ
Кокшетауское АОГХ
Северо-Казахстанское АОГХ
Талдыкорганское АОГХ
Темиртауское АОГХ
Тургайское АОГХ
Южно-Казахстанское АОГХ
АО "Усть-Каменогорский Алаугаз"
АО "Павлодарское газовое хозяйство"
Алматинское пуско-наладочное АО