Зейнетақылар мен жәрдемақыларды төлеу мен жеткiзу тәртiбiн жетiлдiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 19 қыркүйек N 1149. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1999.04.26. N 473 қаулысымен. ~P990473
Зейнетақылар мен жәрдемақыларды төлеу мен жеткiзу тәртiбiн жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. 1996 жылдың 1 қарашасынан бастап зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеудi ұйымдастыру жөнiндегi қызметке тариф Қазақстан Республикасының Зейнетақы қоры қаражатынан төленетiн төлем сомаларының 0,6 процентiнен аспайтын мөлшерде белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi мен оның жергiлiктi жерлердегi органдары 1996 жылдың 1 қарашасынан бастап зейнетақыларды төлеу мен жеткiзудi тiкелей жүзеге асыратын мекеменi белгiленген тариф пен зейнеткерлерге сапалы қызмет көрсету шарттары бойынша таңдап алсын.
3. 1996 жылдың 1 қарашасынан бастап Республика Үкiметiнiң қоса берiлiп отырған Тiзбеге сәйкес шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы
"19" қыркүйектегi N 1149
қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылдың
1 қарашасынан бастап күшi жойылған шешiмдерiнiң
Т I З Б Е С I
1."Зейнетақы мен жәрдемақы төлеудi жақсарту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 6 қаңтардағы N 34 қаулысы (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 2, 16-құжат).
2. " Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 6 қаңтардағы N 34 қаулысына өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 25 мамырдағы N 560 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 23, 243-құжат).
3."Қазақстан Республикасының Зейнетақы қорына қаржы жинауды жақсарту және зейнетақылар мен жәрдемақылардың төленуiн қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 28 қарашадағы N 1600 қаулысының 4-тармағының үшiншi абзацы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 36, 467-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 6 қаңтардағы N 34 қаулысына өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 маусымдағы N 714 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 27, 231-құжат).

О совершенствовании порядка выплаты и доставки пенсий и пособий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 1996 г. N 1149. Утратило силу с 4 июня 1997 г. - постановлением Правительства РК от 26 апреля 1999 г. N 473 ~P990473.
В целях совершенствования порядка выплаты и доставки пенсий и пособий Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить с 1 ноября 1996 года тариф на услуги по организации выплаты пенсий и пособий в размере не более 0,6 процента от суммы выплат из средств Пенсионного фонда Республики Казахстан.
2. Министерству социальной защиты населения Республики Казахстан и его органам на местах выбрать учреждение, осуществляющее непосредственную выплату и доставку пенсий с 1 ноября 1996 года на условиях утвержденного тарифа и качественного обслуживания пенсионеров.
3. Признать утратившими силу с 1 ноября 1996 года решения Правительства Республики согласно прилагаемому перечню.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 сентября 1996 г. N 1149
Перечень
утративших силу с 1 ноября 1996 года некоторых
решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 января 1994 г. N 34 "О мерах по улучшению выплаты пенсий и пособий" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 2, ст. 16).
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 мая 1994 г. N 560 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 января 1994 г. N 34" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 23, ст. 243).
3. Абзац третий пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 1995 г. N 1600 "О мерах по улучшению сборов средств в Пенсионный фонд Республики Казахстан и обеспечению выплат пенсий и пособий" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 36, ст. 467).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 1996 г. N 714 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 января 1994 г. N 34" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 27, ст. 231).