Қазақ акционерлiк агроөнеркәсiп банкi акцияларының мемлекеттiк пакетiн айырбастау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 25 қыркүйек N 1171
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi:
Қазақ акционерлiк агроөнеркәсiп банкi акцияларының мемлекеттiк пакетiн тiзiмге сәйкес белгiленген тәртiпте қызметтiк үйлерге айырбастауды жүргiзсiн;
Қазақ акционерлiк агроөнеркәсiп банкiнен алынған үйлердi ауылдық жерлерде құрылған кредиттiк серiктестердiң жалдауына табыстасын;
үйлердi кредиттiк серiктестерге табыстағанға дейiн оларды Қазақ акционерлiк агроөнеркәсiп банкiне жалдау құқында қалдырсын.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылық министрлiгi Қазақ акционерлiк агроөнеркәсiп банкiмен және облыстар мен аудандардың әкiмдерiмен бiрлесе отырып, азаматтық заңдарда көзделген ұйымдастыру құқықтық нысандарда кредиттiк серiктестер құру жөнiнде жұмыс
жүргiзсiн.
3. Құрылатын кредиттiк серiктестерге Қазақ акционерлiк
агроөнеркәсiп банктерiнiң бөлiмшелерiнде ағымдағы есеп ашуға ұсыным
жасалсын және оларға қызметтiк үй-жайларының басы артық көлемiн
жалға беруге рұқсат етiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 қыркүйектегi
N 1171 қаулысына
қосымша
1996 жылғы 1 шiлдедегi жағдай бойынша Қазақагроөнеркәсiп
банкiнiң филиалдары қызметтiк үйлерiнiң
ТIЗIМI
____________________________________________________________________
Филиалдардың атауы және              іҚызметтiк үйдiң баланстық
олардың мекен-жайлары                і   құны (мың теңге)
____________________________________________________________________
1                       і            2
____________________________________________________________________
1. Ақмола облысы
Астрахань аудандық филиалы,
Астраханка селосы                           7838
2.Ақтөбе облысы
Хромтау аудандық филиалы,
Хромтау қ.                                  3328
Қобда аудандық филиалы,
Новоалексеевка селосы                        351
Байғанин аудандық филиалы,                   409
Байғанин п.
3. Атырау облысы
Құрманғазы аудандық филиалы,
Ганюшкин селосы                              583
Қызылқоға аудандық филиалы,
Миялы селосы                                 669
Балықшы аудандық филиалы,
Балықшы құп.                                 551
Жылыой аудандық филиалы,
Құлсары құп                                  522
Сүйiндiк с.                                   17
Индер с.                                     348

Об обмене государственного пакета акций Казахского акционерного агропромышленного банка
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 1996 г. N 1171
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом:
произвести в установленном порядке обмен государственного пакета акций Казахского акционерного агропромышленного банка на служебные здания согласно прилагаемому списку;
здания, полученные от Казахского акционерного агропромышленного банка, передать в аренду создаваемым в сельской местности кредитным товариществам;
до передачи их кредитным товариществам здания оставить Казахскому акционерному агропромышленному банку на праве аренды.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан совместно с Казахским акционерным агропромышленным банком и акимами областей и районов провести работу по созданию кредитных товариществ в организационно-правовых формах, предусмотренных гражданским законодательством.
3. Рекомендовать создаваемым кредитным товариществам открывать текущие счета в филиалах Казахского акционерного агропромышленного банка и разрешить им сдавать внаем излишние площади служебных помещений.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 1996 г. N 1171
Список
служебных зданий филиалов Казагропромбанка
по состоянию на 1 июля 1996 года
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Наименование филиалов                         і Балансовая стоимость
и их местонахождение                          і служебного здания
і (тыс. тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1                          і         2
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1. Акмолинская область
Астраханский райфилиал,
с. Астраханка                                 7838
2. Актюбинская область
Хромтауский райфилиал,
г. Хромтау                                    3328
Хобдинский райфилиал,
с. Новоалексеевка                              351
Байганинский райфилиал,
п. Байганин                                    409
3. Атырауская область
Курмангазинский райфилиал,
с. Ганюшкино                                   583
Кызылкогинский райфилиал,
с. Миялы                                       669
Балыкшынский райфилиал,
пгт. Балыкшы                                   550
Жылыойский райфилиал,
пгт. Кулсары                                   522
с. Суюндук                                      17
с. Индер                                       348

4. Шығыс Қазақстан облысы
Ұлан аудандық филиалы,
Никитинка селосы                            1123,1
5. Жамбыл облысы
Сарысу аудандық филиалы,
Саудакент с.                                 354,4
Мерке селосы                                1502
Ассы селосы                                  877
6. Жезқазған облысы
Ұлытау аудандық филиалы,
Ұлытау селосы                              2698
Шашубай селосы                               12
Атасу селосы                               1333
7. Батыс Қазақстан облысы
Жәнiбек аудандық филиалы,
Жәнiбек құп                                  29
Зеленов аудандық филиалы,
Переметное селосы                          1479
Шыңғырлау аудандық филиалы,
Шыңғырлау құп                              5695
8. Қарағанды облысы
Молодежный аудандық филиалы,
Молодежное құп                               119
Баршын селосы                                 43
9. Қызылорда облысы
Сырдария аудандық филиалы,
Тасбөгет құп                               5741
10. Көкшетау облысы
Уәлиханов аудандық филиалы,
Уәлиханов селосы                           2698,9
Чистополь аудандық филиалы,
Чистополье селосы                          3626
11. Қостанай облысы
Алтынсарин аудандық филиалы,
Ү. Чураковка селосы                          226
Жетiғара селосы                              873
12. Маңғыстау облысы
Маңғыстау аудандық филиалы,
Шетпе құп                                   1951
Бейнеу аудандық филиалы,
Бейнеу құп                                   800
Тапқараған аудандық филиалы,
Форт-Шевченко қ.                             871
13. Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық филиалы,
Ақтоғай селосы                               211
Ертiс селосы                                 734
14. Солтүстiк Қазақстан облысы
Бескөл аудандық филиалы,
Бескөл селосы                               2369
15. Талдықорған облысы
Үйгентас аудандық филиалы,
Қабанбай ауылы                              7111
Қаратал аудандық филиалы,
Үштөбе қ.                                    365
Үшарал қ.                                     97
16.Торғай облысы
Есiл аудандық филиалы,
Есiл қ.                                     1713
Октябрь аудандық филиалы,
Октябрь селосы                              1677
17. Оңтүстiк Қазақстан облысы
Түлкiбас аудандық филиалы,
Т.Рысқұлов ауылы                             811
Ордабасы аудандық филиалы,
Темiрлан селосы                              559
Шардара селосы                               967
Ильич селосы                                 163
18. Семей облысы
Ү.Владимировка селосы                       3370
______________________________________________________________
ЖИЫНЫ                                      66808

4. Восточно-Казахстанская область
Уланский райфилиал,
с. Никитинка                                1123,1
5. Жамбылская область
Сарысуский райфилиал
с. Саудакент                                 354,4
с. Мерке                                      1502
с. Асса                                        877
6. Жезказганская область
Улытауский райфилиал,
с. Улытау                                     2698
с. Шашубай                                      12
с. Атасу                                      1333
7. Западно-Казахстанская область
Джанибекский райфилиал,
пгт. Джанибек                                   29
Зеленовский райфилиал,
с. Переметное                                 1474
Чингирлауский райфилиал,
пгт. Чингирлау                                5695
8. Карагандинская область
Молодежный райфилиал,
пгт. Молодежное                                119
с. Баршино                                      43
9. Кзыл-Ординская область
Сырдарьинский райфилиал,
пгт. Тасбугет                                  5741
10. Кокшетауская область
Валихановский райфилиал,
с. Валиханово                                2698,9
Чистопольский райфилиал,
с. Чистополье                                  3626
11. Кустанайская область
Алтынсаринский райфилиал,
с. Б. Чураковка                                 226
с. Жетыгара                                     873
12. Мангистауская область
Мангистауский райфилиал,
пгт. Шетпе                                     1951
Бейнеуский райфилиал,
пгт. Бейнеу                                     800
Тупкараганский райфилиал,
г. Форт-Шевченко                                871
13. Павлодарская область
Актогайский райфилиал,
с. Актогай                                      211
с. Иртышск                                      734
14. Северо-Казахстанская область
Бишкульский райфилиал,
с. Бишкуль                                     2369
15. Талдыкорганская область
Уйгентасский райфилиал,
а. Кабанбай                                    7111
Каратальский райфилиал,
г. Уштобе                                       365
г. Уч-Арал                                       97
16. Тургайская область
Есильский райфилиал,
г. Есиль                                       1713
Октябрьский райфилиал,
с. Октябрьское                                 1677
17. Южно-Казахстанская область
Тулькубасский райфилиал,
а. Т.Рыскулова                                  811
Ордабасынский райфилиал,
с. Темирлановка                                 559
с. Шардара                                      967
с. Ильича                                       163
18. Семипалатинская область
с. Б. Владимировка                             3370
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
ИТОГО:                                        66808