"Шымбұлақ" биiк тау шатқалы спорт кешенiнiң базасында бiрлескен кәсiпорын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 1 қазан N 1202
"Шымбұлақ" биiк тау шатқалы спорт кешенiн дамыту және оны жаңғырту үшiн, қыс маусымының жақындауына байланысты шұғыл шаралардың қажеттiгiн ескере отырып инвестициялар тарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. "Тянь-Шань Ски ресортс" компаниясының Шымбұлақ мүлiктiк кешенi базасында "Шымбұлақ" тау шаңғысы курорты" бiрлескен кәсiпорнын құру туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi үстiмiздегi жылдың 15 қазанына дейiн "Тянь-Шань Ски ресортс" компаниясымен "Шымбұлақ" тау шаңғысы курорты" бiрлескен кәсiпорнын құру туралы құрылтай шартын әзiрлеп, қол қойсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау ҚазақстанРеспубликасының мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiккомитетiнiң төрағасы С.С.Қалмырзаевқа жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О создании совместного предприятия на базе высокогорного спортивного комплекса "Чимбулак"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1996 г. N 1202
В целях развития высокогорного спортивного комплекса "Чимбулак" и привлечения инвестиций для его модернизации и учитывая необходимость срочных мер в связи с приближением зимнего сезона, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением компании "Тянь Шань Ски ресортс" о создании совместного предприятия "Горнолыжный курорт "Чимбулак" на базе имущественного комплекса Чимбулак.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом до 15 октября текущего года подготовить и подписать учредительный договор о создании совместного предприятия "Горнолыжный курорт "Чимбулак" с компанией "Тянь Шань Ски ресортс".
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Председателя государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом Калмурзаева С.С.
Премьер-Министр
Республики Казахстан