Зейнетақы қорына мiндеттi төлемдер бойынша мерзiмi өткен берешектi төмендету жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 2 қазан N 1215. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.07. N 646 Қаулысымен
Әлеуметтiк мәнi барлығын ескере отырып және Зейнетақы қорына мiндеттi төлемдер бойынша мерзiмi өткен берешектi төмендету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi мен Қазақ әлеуметтiк дамуды кредиттеу акционерлiк банкiнiң кредитордың басқа тұлғаға көшiру құқығы нормаларын, факторингтiк және басқа операцияларды қолданып, Зейнетақы қорына мiндеттi төлемдердiң мерзiмi өткен берешегiн төмендету мiндеттерiн шешу жөнiндегi ұсынысы мақұлдансын.
2. Қазақ әлеуметтiк дамуды кредиттеу акционерлiк банкi (келiсiмi бойынша) Зейнетақы қорына мерзiмi өткен төлемдер бойынша есеп айырысу саласында Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң агентi болып белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi Қазақ әлеуметтiк дамуды кредиттеу акционерлiк банкiмен тиiстi агенттiк келiсiм жасасын.
4. Облыстар мен Алматы қаласының әкiмдерi Зейнетақы қорына мерзiмi өткен берешектi төмендету жөнiндегi жұмысқа жәрдем көрсетсiн.
5. Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi жүргiзiлген жұмыстың нәтижелерi туралы Қазақстан Республикасының Үкiметiне ай сайын хабарлап отырсын.
6. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары А.С.Павловқа жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О мерах по снижению просроченной задолженности по обязательным платежам в Пенсионный фонд
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 1996 г. N 1215. Утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N 646
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 1996 г. N 1215 утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N  646 .
Учитывая социальную значимость и в целях снижения просроченной задолженности по обязательным платежам в Пенсионный фонд Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить предложения Министерства социальной защиты населения и Казахского акционерного банка кредитования социального развития по решению задач снижения просроченной задолженности обязательных платежей в Пенсионный фонд с применением норм перехода прав кредитора к другому лицу, факторинговых и других операций.
2. Определить Казахский акционерный банк кредитования социального развития (по согласованию) агентом Правительства Республики Казахстан в области расчетов по просроченным обязательным платежам в Пенсионный фонд.
3. Министерству социальной защиты населения Республики Казахстан заключить соответствующее агентское соглашение с Казахским акционерным банком кредитования социального развития.
4. Акимам областей и г.Алматы оказывать содействие в работе по снижению просроченной задолженности в Пенсионный фонд.
5. Министерству социальной защиты населения Республики Казахстан ежемесячно информировать Правительство Республики Казахстан о результатах проводимой работы.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр
Республики Казахстан