Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 тамыздағы N 1005 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 7 қазан N 1236
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Үкiметi Аппаратының мемлекеттiк
қызметшiлерiне бiлiктiлiк сыныптарын беру туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 тамыздағы N 1005 қаулысына мынадай өзгертулер
енгiзiлсiн:
1-тармақтан Қонысбаев А.М.    - Қазақстан Республикасы
Парламентiндегi Үкiмет өкiлi
2-тармақтан Әбiлғазин К.Ә.    - Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi орынбасарының
кеңесшiсi
3-тармақтан Зенков С.А.       - Қорғаныс және құқық тәртiбi
бөлiмiнiң консультанты
4-тармақтан Әбдiлманов А.К.   - Қорғаныс және құқық тәртiбi
бөлiмiнiң референтi
4-тармақтан Үсенов А.Н.       - Қазақстан Республикасының
Үкiметi Кеңсесiнiң референтi
алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 1996 г. N 1005
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1996 г. N 1236
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13
августа 1996 г. N 1005 "О присвоении квалификационных классов
государственных служащих работникам Аппарата Правительства
Республики Казахстан" следующие изменения:
исключить из:
пункта 1 Конысбаева А. М.   - представителя Правительства в
Парламенте Республики Казахстан
пункта 2 Абильгазина К. А.  - советника заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан
пункта 3 Зенкова С. А.      - консультанта Отдела обороны и
правопорядка
пункта 4 Абдульманова А. К. - референта Отдела обороны и
правопорядка
пункта 4 Усенова А. К.      - референта Канцелярии
Правительства Республики
Казахстан
Премьер-Министр
Республики Казахстан